Duel brankově nastartovala pražská Sparta, která šla do vedení ve 2. minutě, kdy přetavil spolupráci se Zdeňkem Krupičkou Jiří Raul.

„Nevstoupili jsme do hry koncentrovaně, Sparta využila hned naši první chybu a skórovala,“ vracel se Chlubna k obdržené brance v úvodu první třetiny. Sharks se poté snažili, ale velké problémy jim dělalo malé kluziště.

„Malé hřiště hrálo do not destruktivní taktice domácích, neměli jsme čas rozvinout kombinaci nebo se dostat do většího tlaku,“ připomněl Chlubna, že menší ledová plocha vyhovovala především sparťanskému výběru. Ten podruhé gólově udeřil ve 20. minutě, kdy se zapsal do střelecké listiny Miroslav Novotný. „Chvílemi hra připomínala víc ragby než hokej,“ posteskl si šéf Sharks.

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 7:0 (3:0, 3:0, 1:0).
Demolice. Sparťané v lázních narazili. Sedmi góly je zničil mladíček Veselý

Žraloci sice poté vložili všechny síly do útoku, ale tentokrát vyšli gólově naprázdno. „Až ve třetí třetině se nám dařilo déle udržet na puku, ale v nervózní atmosféře už se nám gól dát nepodařilo,“ zklamaně doplnil k první prohře svého týmu Chlubna.

HC Sparta Praha Sledge – SKV Sharks Karlovy Vary 2:0 (1:0, 1:0, 0:0). Branky a nahrávky: 2. Raul (Krupička), 20. Novotný (Ohar, Krupička). Rozhodčí: Nosek, Výborný. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 47. Praha: Vápenka – Raul, Zapletal, Frolík, J. Krupička – Z. Krupička, Kapko, Ohar, Jirsa, Novotný, Bečvář. Karlovy Vary: Mach – Haas, Zelinka, Wágner – Kovářík, Veselý, Jeřábek, Michalčín.