Hrát se bude dnes od 18 hodin v Edenu. „Je to klasický zimní stadion a diváci mají k hrací ploše velice blízko. I proto je tam tak výborná atmosféra,“ přibližuje duel trenér Vladimír Kýhos.

Utkání tohoto víkendu hodně napoví. „Pokud ještě dvakrát dokážeme na sto procent bodovat, tak si myslím, že se baráži už vyhneme. Záležet bude i na tom, jak bude hrát Mladá Boleslav,“ pokračuje kouč Energie.

Do posledního zápasu v Mladé Boleslavi už zasáhl Michal Mikeska. „Podle mého hraje se sebezapřením, jelikož ho ta ruka musí bolet. Nicméně mu musím poděkovat, protože nám hodně pomohl poté, co Václav Skuhravý dostal stopku od disciplinární komise,“ vysvětluje.

Tak či onak Energii nečeká na Slavii jednoduché utkání. „Diváci domácí poženou a ti se budou tlačit do našeho obranného. Celý týden jsme se připravovali na to, že to tak bude. Uvidíme během zápasu, jak jsme se s tím dokázali popasovat,“ odhaduje trenér Kýhos.

V neděli se v KV Areně představí Litvínov. „Jak už jsem řekl, po těchto dvou zápasech můžeme být chytřejší, ale může to být i naopak. Naším cílem je získat co nejvíce bodů a vyvarovat se nějakých stresů,“ doplňuje karlovarský lodivod.