Od úvodní třetiny si karlovarští sledge hokejisté vytvořili nad rakouským celkem převahu a ve 2. minutě orazítkoval levou tyč svatyně Warriors útočník Jiří Forgo. První branku duelu pak obstaral v 9. minutě karlovarský kapitán Michal Geier, a to přesně mířenou ranou z pravého kruhu. Ve druhé třetině neuspěl v 18. minutě v sólovém nájezdu Geier, který tak nenavýšil náskok svého týmu.

Karlovarský kápo si vše vynahradil ve 22. minutě, když se chopil po buly před Ossimitzem puku a spektakulární bombou od levého hrazení vymetl vzdálenější růžek branky. A pro karlovarské barvy bylo ještě lépe. Ve 24. minutě obránce Miroslav Hrbek překvapil Ossimitze gólovou střelou z pravého kruhu a navýšil skóre na rozdíl tří branek.

Závěrečná třetina se pak odehrála za doprovodu nepřesností na obou stranách. Za zmínku tak stojí pouze vyloučení karlovarského Hrbka a rakouského Kalegarise za potyčku, za což oba vyfasovali trest pět minut a do konce zápasu. Jinak už to nebyla žádná sledge hokejová hitparáda. V závěru sice ještě karlovarští sledge hokejisté pořádně zamotali hlavu rakouskému soupeři, ale již bez brankového efektu.

SKV Sharks Karlovy Vary – Warriors Vídeň 3:0 (1:0, 2:0, 0:0). Branky a nahrávky: 9. Geier (Wágner, Haas), 22. Geier, 24. Hrbek. Rozhodčí: Suchý. Vyloučení: 2:2 navíc Hrbek (KV), Kalegaris (WV) 5 + do konce utkání. Bez využití. Diváci: 20.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, M. Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Kovářík, Schneider, Janko, Haas.
Warriors Vídeň: Ossimitz (Pouzar) – Eberdorfer, Meixner, Schilcher, Wliszczak, Reininger, Haindl, Kalegaris.

Zdroj: Youtube