„Zlín, kterému se v nové sezoně nedaří, je stále kvalitním soupeřem,“ narážel kapitán Sharks Michal Geier na překvapivou předposlední příčku Zlína v tabulce České para hokejové ligy.

První třetina přinesla tři gólové radosti, jednu na straně Zlína, dvě na straně Západočechů, když se do do střeleckých statistik zapsali Karel Wágner a Michal Geier a v trikotu domácích Slavomír Ferenčík.

Ve druhé periodě sice byli lepším týmem hosté z lázeňského města, když jim dvoubrankový náskok navrátili přesnými zásahy Karel Wágner a Michal Geier. „Vytvořili si gólové situace a podařilo se je i proměnit,“ nešetřil chválou na adresu svých spoluhráčů kapitán Varů. Zlín však dokázal zmobilizovat síly a srovnal na 4:4.

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 7:0 (3:0, 3:0, 1:0).
Para hokejisté Sharks obrali o body Olomouc, vyhráli 6:2

Ve třetí třetině se tak začalo od začátku. Karlovy Vary si vzaly zpět dvoubrankový náskok, když hattrickovou střelou se o to zasloužil Michal Geier a mladíček Filip Veselý. „Napadalo to tam, ale všechny góly byly po souhrách, žádná individuální akce, to se mi líbilo,“ chválil si hattrickový počin Geier

Zlín pak gólově dorazil Lukáš Karafiát a Michalčín, který uzavřel duel na konečných 8:4 pro Vary. „Předváděli jsme rychlé kombinace a z toho pramenily pasáže, ve kterých jsme soupeře zcela zavřeli a fyzicky vyšťavili. Ke konci zápasu již neměl Zlín sílu, když jsme si výsledek již pohlídali,“ přidával k utkání Geier.

„Byl jsem rád, že bodovali i kluci, kterým se to nepovedlo s nejslabším týmem,“ narážel Geier na vysokou výhru 18:0 Karlových Varů nad Českými Budějovicemi.

SHK LAPP Zlín – SKV Sharks Karlovy Vary 4:8 (1:2, 3:2, 0:4). Branky a nahrávky: 14. Ferenčík (Hábl, Ligda), 17. Hábl (Ligda, Julina), 29. Hábl, 30. Julina (Hábl, Ligda) – 2. Wágner (Veselý), 13. Geier (Veselý), 26. Wágner (Sedláček, Zelinka), 28. Geier (Veselý, Zelinka), 37. Geier (Veselý), 37. Veselý (Zelinka), 43. Karafiát (Michalčín, Wágner), 45. Michalčín (Haas, Veselý). Rozhodčí: Michal Škrobák, Jan Vaněk. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Diváci: 40. SKV Sharks Karlovy Vary: B. Mach – Wágner, Zelinka, Haas – Michalčín, Berger, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.