Snímky, které představilo město Mariánské Lázně na výstavě v sídle Evropské unie v Bruselu, jsou v současné době k vidění v mariánskolázeňské galerii Atrium umístěné v hotelu Hvězda. Slavnostní vernisáž výstavy navštívily desítky lidí, mezi kterými nechyběl ani místní patriot, známý český spisovatel Vladimír Páral.

„Mariánské Lázně se v Bruselu představily nádhernými snímky,“ pochválil práci fotografů Vladimír Páral. Ten už v Mariánských Lázních žije třináct let a je potěšen tím, že se lázeňské město opět dostalo na výsluní evropské politiky.

„Na jaře roku 2009 u příležitosti českého předsednictví Evropské unii mělo město Mariánské Lázně možnost se prezentovat v Bruselu. V galerii vystavujeme právě snímky, které vznikly speciálně pro tuto expozici,“ uvedl kurátor galerie Atrium David Kurc.

Bruselskou výstavu zajišťovala městská společnost KIS a hlavním designerem a tvůrcem obrazové části byla Jindra Řadová. V Bruselu návštěvníci mohli vidět 38 panelů o velikosti 90×120 centimetrů. Fotografie, které na nich byly umístěné, představily to nejkrásnější, co Mariánské Lázně svým obyvatelům a návštěvníkům nabízejí.

„Do akce se zapojilo celkem devět fotografů. V expozici je nyní až do 2. února příštího roku k vidění 26 panelů z bruselské výstavy