Zpěvák přichystal na tuto sobotu 24. května do autokempu Březový háj oslavu svých padesátých narozenin, kterou pojal jako nefalšovanou rockovou show.

„Chtěl jsem uspořádat zajímavý rockový koncert a spojit ho s narozeninovou oslavou. Vstup na akci je zdarma. Podařilo se nám zajistit řadu zajímavých skupin a také kvalitní zvukovou a osvětlovací aparaturu. Bude zde i možnost ubytování v dřevěných srubech či vlastních stanech,“ vysvětlil zpěvák.

Program v autokempu Březová zahájí v 16 hodin skupina Petr nebo Pavel. Po ní v 17.20 zazpívá se svou kapelou Petr ´Longton´Brousek. Od 18.40 pak zahraje německá skupina Mule!, po níž ovládne pódium kapela Martyrium Christi. Hardrocková CODA v čele s Honzou Haškem pak vystoupí ve 21.10.

Po vystoupení této kapely však celá rocková show nekončí.

„Po nás bude hrát revival kapely Velvet Revolver. Původně mělo vystoupit kultovní Vítkovo kvarteto, ale to nemohlo z technických důvodů přijet. Dále bude program pokračovat od půlnoci koncertem německé skupiny Carnival of Souls. Poté měla hrát kapela, která funguje jako revival Red Hot Chilli Peppers a Police, ale tato skupina nemůže ze zdravotních důvodů vystoupit. Místo ní se tedy od 1.30 představí revival populárních Nighwish,“ doplnil oslavenec.

„Doufám, že si lidé na akci udělají čas a potkám se tady jak s muzikanty, tak i dalšími příjemnými lidmi a fanoušky muziky a že akce bude mít dobrou a pohodovou atmosféru. Také děkuji všem lidem, kteří mi s přípravou koncertu a oslavy pomáhali,“ doplnil pozvánku Honza Haško.