V pondělí na jeho prknech ožije komediální příběh Sexmise, který v roce 1984 přivedl na plátna kin polský režisér Juliusz Machulski. Česká premiéra tohoto filmu vyvolala senzaci na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Příběh dvou odvážných dobrovolníků Maxe a Alberta (ve filmu ústřední postavy ztvárnili Olgierd Lukaszewicz a Jerzy Stuhr), kteří se po zmrazení probudili do světa, jemuž vládnou ženy, nastudovali herci pražského Metropolitního divadla. Stejně jako ve filmu si jednu z hlavních postav zahraje polský herec. Režisér Roman Štolpa angažoval člena Národního divadla ve Varšavě Janka Monczku. V dalších rolích se představí Mojmír Maděrič, Michaela Dolinová, René Slováčková, Dagmar Čárová či Petr Oliva. Představení začíná dnes v půl osmé večer.

Středeční večer je pak vyhrazený zpěváku Petru Mukovi, který se v karlovarském divadle ohlédne za svou desetiletou samostatnou pěveckou kariérou. Více než dvacet hitů však ilustruje celou jeho dráhu od dob kapel Oceán a Shalom po sólovou dráhu. V nových aranžmá kapely p.m.band uslyší posluchači ve středu od půl osmé večer mimo jiné i hity jako Prázdná ulice, Ráchel, Až jednou, Bon soir mademoiselle Paris či Tančíš sama.