Už v pátek večer to bude koncert Kanaďanky Melanie Dekker a v neděli si příznivci jazzu vychutnají koncert vokalistky Yvonne Sanchez. Kanaďanka Melanie Dekker nyní křižuje se svou hudbou různá města a státy a do Karlových Varů se těší.

„Miluji dobrodružství a ráda vystupuji každý večer v jiném městě. Plním si tak svůj sen,“ říká sympatická zpěvačka, která vystupovala například i po boku Bryana Adamse a získala řadu cen jak v Americe, tak v Kanadě. Do Karlových Varů zavítá se svou kapelou nazvanou výstižně Melanie TRIO.

Ještě před samotnou Melanií večer otevře Žofie Kabelková. „Tato sympatická písničkářka a zpěvačka hraje na kytaru už od svých třinácti let. Funguje v nejrůznějších projektech s dalšími písničkáři a její vystoupení určitě zaujme,“ uvedl za klub Paderewski Víťa Škorpil.

Páteční koncert začíná v 19.30 hodin.

Neděli si pak mohou příznivci jazzu zpříjemnit koncertem Yvonne Sanchez. Půvabná zpěvačka polsko–kubánského původu má mezi svými vzory například legendární Ellu Fitzgerald i další výrazné osobnosti. V minulosti si zazpívala také s Danem Bártou. Se svou hudbou zavítala už do Spojených států, Německa nebo Izraele.

V neděli se tedy o jejích pěveckých kvalitách mohou přesvědčit i karlovarští fanoušci jazzu, rovněž od 19.30 hodin.