Sokolovská ulice v Karlových Varech už řadu měsíců zažívá nákladnou rekonstrukci. Ta sice zlepší stav a vzhled této důležité karlovarské komunikace, ale jsou i lidé, kterým uzavření ulice přidělalo vrásky — místní podnikatelé. Ti se rozhodli uspořádat akci, která by podle jejich přání měla zvýšit zájem lidí Sokolovskou oživit. Akce se koná už zítra v areálu Krbů Kago a restaurace Na blbym místě.

„Původně se měla akce konat už dnes, ale vzhledem k tomu, že se v Karlových Varech hraje finálový zápas v hokeji, tak jsme ji posunuli právě na zítra,“ vysvětlil Roman Ullmann, vedoucí firmy Krby Kago, který akci organizuje.

Program začíná v neděli v 16. hodin a nabídne kromě koncertů rock and rollových The Chobots, bluesrockové kapely Bernard Blues Band a poprockových Yellow také některé další zajímavosti.

„Například se k akci připojilo místní papírnictví a také drogerie, které nabídnou dětem například bublifuky. Restaurace Na blbym místě bude zase nabízet pivo a guláš za deset korun a děti dostanou limonádu zdarma. Vstup na celou akci je také zdarma, a i zúčastněné kapely zahrají bez honoráře. Je to tedy skutečně takový happening, dělaný vyloženě pro radost a s chutí oživit tuto ulici a pobavit lidi. Doufáme, že vyjde počasí a lidem se bude happening líbit,“ doplnil Ullmann.

PROGRAM KONCERTU

16.00 The Chobots - rock´n rollová skupina, která hraje s mladistvým elánem nestárnoucí muziku a baví sebe i posluchače.
17.00 Bernard Blues Band – bluesrocková parta kolem kytaristy a zpěváka Míly Froňka. Bluesová klasika ve vlastním pojetí.
18.00 YELLOW – Kapela, která dělá inteligentní poprock a umí potěšit fanoušky.