Ojedinělá rocková show v podání Ewy Farné se spoustou nejrůznějších efektů odstartovala prvním koncertem v Uherském Brodě v neděli 23.3.2008. Před začátkem koncertu se někteří příznivci Ewy marně snažili zakoupit vstupenky na koncert, který byl již pár dní beznadějně vyprodán.

„Fanoušci Ewy se na koncertě v rámci jejího prvního turné rozhodně nenudili. Ewa, její kapela a všechny složky, které se podílejí na přípravě a realizaci turné měli řádně nazkoušeno a tak Ewapředvedla jedinečný a náročný program jak po stránce hudební, tak i po stránce nejrůznějších téměř akrobatických kousků, hereckých scén a převleků. Vše doplnila ojedinělá scéna a řada světelných efektů,“ vysvětlili zástupci pořádající agentury.

„Bezesporu k nejzajímavějším momentům patřila pěvecká soutěž, ve které tři mladé protagonistky měly možnost vyzkoušet své pěvecké kvality za doprovodu kapely. Vítězka si pak zazpívala i s Ewou na jednom pódiu. Ewa tak naplnila i podtitul turné „Zazpívej si na Ewa Tour 2008“. Více na www.ewafarna.cz. „Zejména v akustické části Ewa dokázala, že je na svůj věk interpretačně zralou a výkonnou zpěvačkou,“ dodali.

Mezi nejvýraznější kostýmy, které zpěvačka vystřídala na podiu v hojném počtu patřil kostým „kočky“, ve kterém Ewa velice připomíná jednu známou filmovou postavu z americké produkce.

Další přesvědčivý kostým byla lyžařská kombinéza se snowboardovým vybavením, ve kterém se zpěvačka vznášela ve výšce na „prkně“, což působilo společně se záběry alpských kopců velice přesvědčivě. A tak jak Ewa slíbila, opravdu předvedla, že na pódiu se kromě zpívání dá i sportovat. V našlapaném sále při této „scéně“ sněžilo, což fanoušci zejména v předních řadách rozhodně uvítali.

Diváci také ocenili bouřlivým potleskem, když Ewa na chvíli propustila svého bubeníka a zahrála za doprovodu kapely na bicí.

Tato show plná kostýmů a hitů bude k vidění už také dnes v Karlových Varech – Staré Roli.