Letošní koncertní sezona bude opět nabítá spoustou zajímavých koncertů, které se budou konat v podstatě po celém kraji.

Mezi dvě největší události bude patřit koncert legendární kanadské kapely Saga, která patří k pilířům progresivního rocku (ta vystoupí v Lokti 22. května), a také maďarské hardrockové legendy Omega, která zahraje také v Lokti 28. srpna společně s legendárním kytaristou Radimem Hladíkem.

Na své si během sezony však přijdou i fanoušci tuzemské hudební scény, ty potěší mimo jiné Horkýže Slíže (10. dubna Nejdek), Monkey Bussines (25. dubna, Nejdek), nebo legendární Olda Říha, který 23. května v Lokti připomene kapelu Katapult a zavzpomíná na svého kolegu Jiřího Dědka Šindeláře. Společnost mu bude v loketském amfiteátru dělat Mash, Brutus, nebo karlovarské Proměny.

Zkátka nepřijdou i příznivci jiných žánrů, velkou událostí by mohl být koncert Alexandrovců, kteří zazpívají 14. července. Na své si přijdou i fanoušci country a folku, protože 5. června se bude v Lokti konat koncert, na kterém zahrají Fešáci a Michaela Tučná, Věra Martinová, Jamie Marshall a Lenka Slavíková, Greenhorns s Janem Vyčítalem. Zazpívá také Wabi Daněk a Miloš Dvořáček.