Volnou vstupenku na koncert kapely Omega v loketském amfiteátru získají pamětníci vystoupení této maďarské legendy na koupališti Rolava v Karlových Varech.

Vrcholový koncert letošního léta v Lokti v pátek 28. srpna bude tak zdarma pro ty, kdo doma uchovávají jakoukoli hmotnou památku na rolavské vystoupení „stounů“ východního bloku.

„Řada rockových fanoušků na Karlovarsku dodnes vzpomíná na koncert kapely Omega na karlovarském koupališti Rolava. Při příležitosti letošního koncertu Omegy v Lokti jsme se rozhodli odměnit její dlouholeté místní fanoušky volnou vstupenkou,“ říká šéf pořadatelské VLNY music agency Vladimír Suchan.

Volná vstupenka čeká na ty šťastlivce, kteří mají dodnes uschované vstupenky, plakáty, novinové výstřižky, fotografie a další relikvie.

„Jsem zvědav, kolik pamětníků, odkud z Čech a s čím vším se nám ozve. Slyšel jsem, že jsou mezi starými karlovarskými rockery i takoví, co mají schovaný i plakát tohoto koncertu. Uvidíme. Zatím se pamětníci při vzpomínání nedovedou shodnout ani na tom, ve kterém roce se vystoupení uskutečnilo. Někdo říká rok 1972, společný koncert s Olympicem a ještě nějakou karlovarskou předskupinou… Každopádně se těšíme, čím nás kdo překvapí,“ dodává Suchan.

Jako hosté srpnového koncertu vystoupí Luboš Pospíšil & 5P a Radim Hladík & Blue Effect.

Lístky jsou v obvyklých předprodejích v Karlovarském kraji a na internetových portálech Ticketstream, Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

(red)