Na koncertě, který začíná 26. prosince ve 20 hodin, se vedle domácí kapely Var představí jako hlavní hvězda Kamil Střihavka s kapelou Leaders a uskupení, které si říká Eddie Stoilow.

Kamila Střihavku není nutné dlouze představovat. Jeho nejdecké vystoupení je součástí koncertní šňůry k jeho nové desce 365, jejíž křest se uskutečnil 4. listopadu letošního roku v pražské Retro Music Hall. Vedle koncertních vystoupení s kapelou Leaders se Kamil Střihavka věnuje i muzikálům. Byl rovněž jedním ze tří protagonistů uskupení BSP (Balage – Střihavka – Pavlíček).

Jméno kapely Eddie Stoilow se sice teprve pomalu zabíhá, ale příznivci nevtíravého popu ovlivněného nejrozličnějšími žánrovými vlivy určitě něco řekne. Kapela Eddie Stoilow vznikla na základech položených kapelou Ian sen. Nedávno vydala šestice muzikantů CD s osmi písněmi, z nichž čtyři vyšly už vloni. „Velké“ album chystají co možná nejdříve. „Nechceme ale nic uspěchat,“ uvedl Honza Žampa, zpěvák formace.

Karlovarský deník uspořádal ve spolupráci s pořádající agenturou soutěž o deset lístků na Silvestr Rock. Správná odpověď se skrývala pod písmenem C. Kamil Střihavka zpívá s kapelou Leaders.

Na dva lístky se tak mohou těšit Galina Ožanová (Kraslice), Miroslav Štencl (Nová Role), Jan Bydžovský (Nejdek), Hana Huspeková a Markéta Šillerová (Kraslice). Vstupenky dostanou vítězové u vchodu.