Už dnes se přímo v Karlových Varech představí několik hudebních osobností. V klubu Rotes Berlin zahraje kapela Clou. Její koncert doplní ještě skupiny Selfish a 5th April. „Jsou to všechno kytarové skupiny, které hrají moderně, melodicky i hitově,“ vysvětlil František Volf, pořadatel koncertu.

Zároveň v karlovarském Lidovém domě vystoupí Michal Pavlíček a Bára Basiková. 17. listopadu pak bude v klubu Rotes Berlin hrát kapela Bůhví. „Tady očekávám poměrně bohatou návštěvu, protože ve skupině Bůhví hraje Ondřej Brzobohatý, kterého lidé znají například z televizních seriálů. Jsem sám zvědavý, jak se tato známá osobnost osvědčí jako muzikant,“ doplnil Volf.

O několik dní později si přijdou na tom samém místě na své fanoušci neotřelých písniček a vtipných a zároveň melancholických textů. Se svými hity totiž dorazí 24. listopadu do Karlových Varů legendární skupina Mňága a Žďorp. Tamá k tomuto klubu vřelý vztah, protože její zpěvák Petr Fiala se před několika lety právě na zdejším jevišti oženil. Posluchači, kterým lahodí náročnější a instrumentálně vytříbená muzika, si 1. prosince vychutnají v Rotes Berlin koncert skupiny – 123 minut. Tato partička vždy dokáže zahrát na sto procent. „Je opravdu nabito akcemi a pestrými kapelami,“ dodal Volf.

V kraji se budou konat i další zajímavé akce, jejichž rozpis přinášíme v tabulce.