Jen málo rockových zpěváků se může pochlubit takovou spoustou hitů a zlidovělých písniček jako Vladimír Mišík. Ať už zpíval s Blue Effectem, Flamengem, nebo později s vlastní kapelou ETC, vždy měly jeho písničky silné melodie, zpěvnost a výborné texty, často z pera slavných básníků. Slavný zpěvák zazpívá už tuto sobotu v Lidovém domě ve Staré Roli. Společně zahraje i rocková legenda z Plzně, kapela Odyssea.

„Jsme rádi, že se podařilo Vladimíra Mišíka do Karlových Varů přilákat, protože opravdu patří ke skutečným legendám a má posluchačům co říct i v dnešní době,“ uvedl Vladimír Suchan z agentury Vlny.

Ochuzeni nebudou ani fanoušci další rockové legendy – plzeňské kapely Odyssea. „Důležité je upozornit fanoušky, že koncert odstartuje v Lidovém domě právě od 20 hodin Vladimír Mišík s ETC, poté kolem desáté hodiny zahraje Odyssea,“ dodal Suchan.

Zábava však bude pokračovat i po vystoupení skupiny Odyssea. „Celý večer završí rockotéka, v rámci které si lidé poslechnou rockové pecky a budou si samozřejmě moci i zatancovat,“ zve do Lidového domu pořadatel.

Pokud si tedy lidé chtějí užít hitů jako Variace na renesanční téma, Stříhali dohola malého chlapečka nebo Proč ta růže uvadá, tak určitě mohou zamířit do Lidového domu. Celý program slibuje několik hodin nefalšované rockové zábavy a hitů, které v dnešní době mohou lidem navodit dobrou náladu a optimismus.

Výherci soutěže: Vladimír Mišík nezpíval v kapele Framus 5. Správně odpověděli a vstupenky získávají :

Irena Froňková, K.Vary
Alice Hrabáková, K. Vary
Vladimír Holub, Sokolov
Tomáš Hostaš, Nejdek

Vstupenky na koncert budou připraveny před koncertem u vchodu do LD na jméno.