„Celý festival připravujeme prakticky celý rok. Letos jsme se navíc rozhodli program trochu nafouknout o velká jména české hudební scény," uvedl zakladatel Rock in Roll Jiří Švec s tím, že z dosavadního zájmu veřejnosti je organizační tým nadšený.

„Nevíme, do jaké míry je to zapříčiněno tím, že si lidé našli už pravidelnou cestu na naši akci, anebo je přilákal program osmého ročníku. Nicméně loni přišlo 1 300 návštěvníků a letos máme v předprodejích prodáno už o stovku lístků více," dodal s úsměvem Švec.

Začínat se bude v sobotu 30. července v 10:00 dopoledne, jelikož jsou připraveny atrakce pro děti, jako stavění písečných hradů, malování na obličej, trampolína a také divadelní představení a kouzelnická show.

Odpoledne pak kolem půl jedné začne hudební produkce, které se zúčastní akustičtí Together, velká zajímavost Loudky, v poslední době zřídka vídaní Matahari, Viktor Dyk s partou WAW, Vilém Čok s Bypassem, resuscitovaná Vltava, srdcerváč Kamil Střihavka s Leaders, megapopulárové Wohnout a legendární metly Arakain.