Ti budou pracovat na cenách soutěže – vytvoří pro neziskovky vizuální styl podle jejich přání a výběru. Soutěž uspořádalo občanské sdružení PROTEBELIVE. „Vítězné organizace jsou Český západ, Střípky a Kotec. Každé jsme přidělili jednoho designéra,“ vysvětlila Ida Kleisnerová, mluvčí sdružení PROTEBE LIVE.

„Pro sdružení Kotec bude navrhovat grafiku Klára Janoušková, pro Střípky Pavla Koubková a Český západ ztvární Jan Pelc,“ doplnila Kleisnerová. Podle ní si občanská sdružení s tvůrci svého image okamžitě padly do noty. „Myslím, že zástupci všech neziskových organizací si se svými grafiky okamžitě porozuměli a byli s výběrem designérů spokojeni.

Designéry také práce těchto organizací zaujala,“ doplnila mluvčí PROTEBE LIVE. Nyní už bude vše záviset na vzájemné souhře návrhářů a neziskových organizací. „Vítězové soutěže získají grafický design v hodnotě devadesát tisíc korun. Už závisí jen na nich, zda si za tuto cenu vyberou od svých grafiků loga na dopisní papíry, podobu internetových stránek či například vizitky,“ dodala Kleisnerová. „My budeme dohlížet na to, aby bylo vše podle domluvy,“ dodala mluvčí .