Rockeři z kapely Proměny slaví neuvěřitelných 40 let svého muzicírování a obrážení pódií. Všichni jejich příznivci mohou přijít kapele popřát 9. října do nově zrekonstruovaného Lidového domu v Karlových Varech. Nebude chybět ani spousta hostů a také bývalí členové nestárnoucí kapely.
V roli hudebních gratulantů se objeví Tajfun, Greyhound, Bernard Blues Band, Hard Again a také Uriah Heep Revival. V rámci koncertu je přichystán také společný jam a řada dalších hostů. „Předprodej vstupenek je v Infocentru Karlovy Vary nebo na webu http://vstupenky.karlovy-vary.cz/ a také na místě hodinu před začátkem koncertu. Cena je příznivých 50 korun,“ poradil všem zájemcům Míra ´Dědek´ Zábranský, klávesista a zpěvák kapely Proměny.
Koncert nabídne návštěvníkům i další překvapení. „Podařilo se nám s Mírou Zábranským zajistit to, že prvních sto návštěvníků bude mít pivo zdarma,“ potvrdil Vladimír Suchan z agentury Vlny.
Proměny lidem také nabídnou svá dvě alba, která se právě doprodávají. „Ten, kdo si koupí naše CD, dostane slosovatelný lísteček o pětilitrové sudy piva Gambrinus,“ láká návštěvníky Dědek Zábranský.
Kromě něj tvoří sestavu kapely kytarista a zpěvák Víťa Zábranský, basista a zpěvák František Larry Krofta a bubeník Karel Hrabák. Ti všichni už se na oslavy moc těší. „Proměny jsou srdeční záležitost i pro mě, kapela hrála na oslavě mých čtyřicátin, tak jsem velmi rád, že nyní mohu oslavit narozeniny s nimi,“ dodal pořadatel Vladimír Suchan.

Vyhrajte dvě řadová CD Proměn, stejný počet vstupenek a soudek piva:
Pokud chcete vyhrát zmíněné ceny, stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Od jakého roku spolu hraje současná sestava Proměn?
a) 1988
b) 1994
c) 1997

Odpovědi zasílejte na mail jan.havelka@denik.cz a nezapomeňte připojit své jméno a nejlépe mobilní telefonní kontakt.⋌