Česká Beatová síň slávy je poprvé ve své historii dvoudenní akcí a poprvé do ní bude uveden zahraniční umělec! „Tradičně jsme se snažili udělat nabídku našich akcí žánrově co nejpestřejší," říká promotér Vladimír Suchan, jehož VLNY music agency pořádá v loketském amfiteátru už od roku 2000 naprostou většinu kulturních akcí. Nejinak je tomu i letos. VLNY nabízejí návštěvníkům Lokte patnáct akcí s devatenácti kulturními večery.

Novinkou, kterou si agentura pro letošek připravila, je speciální zlevněná vstupenka FO/U/R FRIENDS pro 4 osoby. Ta se týká letos vybraných tří akcí pro mladé.

Ale na své si během sezony přijde každý. „Bude z čeho vybírat. Jsme například rádi, že se nám vedle Dagmar Peckové a narozeninového festiválku Michala Prokopa pro Loket opět podařilo zajistit i speciální Kemp kapely Kryštof. Vstupenky šly do prodeje v prosinci a byly vyprodány do deseti minut," vysvětluje promotér Suchan.

Zakončení Open air sezony 2016 v Lokti obstará taneční party. Akce navazuje na loňskou Eurodance Megaparty v KV Areně. „Eurodance nebo europop je styl taneční hudby celosvětově oblíbený v 90. letech minulého století. Vedle Snap! a Mr. President, které jsme publiku na Karlovarsku představili už loni v září, patří mezi nejúspěšnější reprezentanty tohoto žánru Fun Factory, Captain Jack, Milli Vanilli, 2 Unlimited nebo DJ Bobo. Eurodance, stejně jako disco 70. let, obstál v testu času a po dvaceti letech stále přitahuje tancechtivé posluchače," dodává Vladimír Suchan.