Ke svému 35. výročí jede skupina koncerty, na kterých zní průřez celou tvorbou kapely. Vychutnat si koncert plný hitů bude možné i v pátek 16. března v karlovarském Lidovém domě. 

V roce 2011 oslavila skupina 35 let své existence, vydala DVD The Best Of Live, odehrála velmi úspěšné turné a připravuje nové album. Rok 2012 je ve znamení oslav šedesátin Slávka Jandy. Zejména pak se chystá koncert v pražském Retro music hall, který proběhne 12.4.2012. Kromě osvědčených hitů skupiny, jako například Obyčejnej svět, Karel drogy nebere anebo legendárních Box, King Kong, Poprvé, Každý den je to jinak, Nekonečný boogie a dalších, zařadí skupina i pár novinek.

Skupina má za sebou bohatou historii, kdy se v ní od jejího vzniku v roce 1976 vystřídala řada hudebníků a kapela se nikdy nebála experimentovat s různými hudebními žánry. Na jejich albech je ke slyšení hardrock, funky i akustické záležitosti. Jak fanoušci Abraxasu vědí, tak se jim u této skupiny nemůže stát, že by bylo každé album stejné jako to předešlé. „Jsme rádi, že Abraxas přijede. Moc se na koncert těšíme,“ potvrdil Vladimír Suchan z agentury Vlny. Ten zdůraznil, že je velmi výhodné pořídit lístek v předprodeji. „Cena v předprodeji činí 190 korun a na místě 250 korun,“ vyčíslil pořadatel.

Kromě legendárního Abraxasu zahraje také skupina E!E, která patří mezi tuzemskou punkovou špičku. „Myslím, že večer to bude velmi zajímavý a nabitý tou pravou rockovou muzikou,“ doplnil Suchan.

Koncert začíná v Lidovém domě od 20 hodin.