Předchozí
1 z 5
Další

Petra Gutwirt alias PETRAKI: Cesta ředitelky, která se stala jogínkou

Nakonec jsem se usadila v rodných Karlových Varech a vrhla se naplno do práce v hotelnictví. Pracovala jsem jako ředitelka pětihvězdičkových hotelů a vyhrála ocenění “MLADÝ MANAŽER ROKU.” Jeden by řekl, že ideální život.

galerie k Lidé od vedle

Ale úspěch byl doprovázen stresem. Hledala jsem cestu, kde čerpat energii a jak z toho kolotoče ven. Už tenkrát mi pomáhala jóga, o kterou jsem se zajímala. Zlom v mém životě přišel v Indonésii, kam jsem byla rodinou a přáteli vyslána na jógový pobyt. Na ostrově Bali jsem józe naprosto propadla. Tam jsem si řekla, že jóga je to, co chci dělat a že změním svůj život. Dnes jsem moderní maminkou 2 dcer, manželkou a jogínkou, která provozuje své jógové studio YOGA CLUB PETRAKI v Ostrově.

galerie k Lidé od vedle

Pořádám jógové kurzy v tuzemsku i zahraničí, organizuji jógový festival, který letos proběhne 23.11.2019 a také tvořím osobní minerální šperky na míru. Nedávno jsem například dokončila unikátní limitovanou edici šperků z polodrahokamů a vřídlovce pro VARY GUIDE – průvodce Karlovými Vary, jehož jsem kmotrou.

galerie k Lidé od vedle

Náramek, amulet, či náhrdelník z karlovarského vřídlovce je originálním dárkem z Karlových Varů pro kohokoliv. S nápadem mě oslovila Dominika Bártová, autorka tohoto moderního průvodce, v němž naleznete super tipy nejen na jógu. Díky józe jsem si uvědomila, co je v životě důležité a co chci. Z mé životní cesty čerpám i při mých lekcích jógy.

galerie k Lidé od vedle

Spokojené tváře, rozzářené oči a důvěra mých klientů ve mě, jsou mým motorem. Proto ani vy nepřestávejte pracovat na svých snech, protože sny se plní.

galerie k Lidé od vedle