VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vyjádření výkonného ředitele KKN k billboardu v karlovarské nemocnici

Karlovy Vary — Stanovisko vedení Karlovarské krajské nemocnice, a.s., k článku 'Hejtman Josef Pavel visí na billboardu v nemocnici', uveřejněném v Karlovarském deníku dne 18. září 2008.

20.9.2008 4
SDÍLEJ:

Jan Ferenc, výkonný ředitel KKNFoto: DENÍK/Petr Zahradníček

Vedení KKN a.s. považuje za nutné podat vysvětlení ve věci billboardu spolitickou tématikou (ODS), který je umístěn vúrovni plotu areálu nemocnice vKarlových Varech a který je předmětem kritiky, dohadů i článků vtisku.

Je pravdou, že dne 15. 8. 2008 byl vydán Pokyn výkonného ředitele č. 1/2008 ve věci politické prezentace vnemocnicích. Tento pokyn zakazuje provádění veškerých politických aktivit (vylepování plakátů a poutačů, organizování mítinků a schůzí vrámci předvolební agitace), je zcela vsouladu správy zaměstnavatele a není vrozporu správy zaměstnanců a odborů. Podobný zákaz není žádnou výjimkou mezi zaměstnavatelskými firmami a vedení nemocnice si za ním stojí.

Byl prověřen vlastnický vztah nemocnice ktomuto poutači, protože jsme si vědomi toho, že zaměstnanci jej mohou vnímat vrozporu svýše zmíněným pokynem výkonného ředitele. Pokud by tomu tak opravdu bylo, považovali bychom za svou povinnost pana hejtmana na tuto skutečnost písemně upozornit.

Bylo však jednoznačně zjištěno, že tato výlepová plocha není majetkem nemocnice a tudíž KKN a.s. nemá vůči námětu billboardu žádná práva. Vedení KKN a.s. nadále nepovažuje jakoukoliv politickou prezentaci vnemocnici za vhodnou, tato konkrétní záležitost je však mimo naše kompetence.

Co se týče prohlášení MUDr. Balouna zhnutí Doktoři o tom, že žádali nemocnici o pronájem pozemku pro vlastní billboard a byli odmítnuti, neexistuje o tom žádný doklad, žádost ani záznam.

Ing. Jan Ferenc
výkonný ředitel

20.9.2008 VSTUP DO DISKUSE 4
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jan Kopál, mluvčí karlovarského magistrátu

OTÁZKA PRO: Jana Kopála, mluvčího magistrátu města

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Karlovy Vary - Obchodní akademie v Karlových Varech oslavila v těchto dnech významné jubileum 80. výročí založení.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Zdravotní sestry mohou studovat bez dojíždění

Karlovy Vary – Bez složitého dojíždění za studiem mimo region si mohou nově zvyšovat kvalifikaci zdravotní sestry.

SLEDUJEME ON-LINE

Volební místnosti se zavřely

/FOTOGALERIE/ Voliči v Česku rozhodovali o tom, jaké složení bude mít nová Sněmovna, a tím i budoucí vláda. Svými hlasy ovlivní také to, co přinesou příští zákony nebo jakou podobu bude mít státní rozpočet minimálně na příští rok. Určovat by to mohli zástupci 31 stran a hnutí, práh dolní komory ale v roli poslanců překročí jen menšina z nich.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení