Dopravních nehod, od kterých viníci bez ohlášení či pomoci druhému odjedou, stále přibývá. Jedna taková se stala 19. května deset minut před půl dvanáctou hodinou v noci.

„Řidič osobního vozidla Škoda Felicia jel po silnici ve směru z Karlových Varů do Ostrova. Na mostě vedoucím nad obcí Dalovice narazil do zadní části před ním jedoucího motocyklu značky Peugeot," řekl karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta. Dopravní policisté žádají případné svědky této nehody, aby kontaktovali linku 158 nebo dopravní policisty na čísle 974 366 408.

Jednadvacetiletá řidička motocyklu utrpěla při nehodě zranění. Musela být převezena do karlovarské nemocnice.

Poškozená Barbora P. na skútru jezdí od svých šestnácti let. „Jela jsem po průtahu směrem na Ostrov. Na silnici bylo frézování. Ve zpětném zrcátku jsem viděla, jak se velikou rychlostí blíží osobní auto. To bylo to poslední, co jsem viděla. Když jsem se probrala, tak jsem jako prvního vytočila bráchu. Lidé, kteří jeli kolem a viděli mě ležet na silnici, zavolali policii a záchranku," řekla poškozená Barbora P.

Kromě toho dodala, že rychlostí, jakou auto projelo, tak i zmizelo. Skútr, na kterém jela, od ní skončil asi třicet metrů daleko. Má šitý bok, pohmožděniny, ale naštěstí žádné fraktury. „Špatně se mi zvedá, bolí mě celé tělo," dodala Bára P.

Na otázku, zda by na skútr sedla znovu, odpověděla: „Nevím. V této chvíli ve mně dříme takový zdravý strach."

„Jsem zdrcen bezohledností lidí, kteří jsou schopni vás nechat ležet uprostřed silnice jako prašivou kočku. Viník by měl být náležitě potrestán," řekl bratr poškozené a zároveň také motorkář Lukáš P.