Dodávka havaroval ve smětu z Bochova na Prahu. Vůz se převrátil na střechu a skončil mimo vozovku. "Po nehodě začalo auto hořet, v době příjezdu hasičů na místo bylo vozidlo s pohonem na CNG již celé v plamenech," uvedl mluvčí hasičů Martin Kasal. Přivolaní hasiči zlikvidovali požár auta a také následný požár suché trávy kolem místa nehody. 

Řidiči dodávky, který jel ve v ze sám, pomohl lékař, policista i další lidé, kteří projížděli okolo. "První pomáhala slečna, řidič náklaďáku a já. Z auta jsme pána vytáhli a především slečna si zaslouží pochvalu za skvělou pomoc. Krom spousty lidí, co si to raději fotí, bych slečnu i s panem řidičem opravdu vyzdvihl, protože dělali vše skvěle tak, jak jsme si na místě řekli, a tím se pán zachránil," řekl policista, který zasahoval u nehody.

Na místo byl vyslán záchranářský vrtulník, ten byl ale následně odvolán, zraněného řidiče transportovala do nemocnice sanitka. Během likvidace požáru byl provoz na silnici uzavřený, před jednou hodinou odpoledne se podařilo provoz v místě nehody pustit kyvadlově.