„V sobotu 24. června krátce před půl druhou hodinou ranní došlo v Karlových Varech v ulici Sokolovská k dopravní nehodě osobního automobilu. Dvacetiletý řidič osobního automobilu značky BMW jedoucí směrem od Chebského mostu do ulice Dolní Kamenná zřejmě nepřizpůsobil rychlost a po projetí kruhového objezdu uvedl vozidlo do smyku a přejel vpravo mimo komunikaci,“ popsal nehodu mluvčí policie Jan Bílek.

Řidič následně narazil do betonového květináče, který byl po nárazu odmrštěn do jednoho z domů, který poškodil. „Vlivem nárazu do květináče řidič s vozidlem přejel do protisměru, kde narazil do zaparkovaného vozidla značky Kia, které bylo odraženo do dalšího zaparkovaného vozidla značky Peugeot,“ pokračoval mluvčí policie s tím, že při nehodě utrpěla čtyřiadvacetiletá spolujezdkyně lehká zranění, se kterými byla převezena záchrannou službou do nemocnice. 

Víkendová nehoda na Sokolovské ulici.Víkendová nehoda na Sokolovské ulici.Zdroj: PČR

Řidič se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Mladík měl štěstí, policisté tento přestupek vyřešili pokutou.