Krátce po 18. hodině havaroval u Bochova sedmašedesátiletý motorkář ze zahraničí, který následkům zranění následně podlehl. "Muže, 55. ročník, jsme museli letecky transportovat," informoval mluvčí záchranné služby Radek Hes. Dodal, že muž utrpěl vážná zranění v oblasti zad a nohou.

Jak doplnil mluvčí policie Jan Bílek, motorkář ale v nemocnici zemřel. "Řidič motocyklu značky Harley Davidson jel z obce Bochov směrem do obce Kojšovice. Přibližně jeden kilometr za obcí Bochov zřejmě nepřizpůsobil rychlost a v levotočivé zatáčce dostal smyk. Po pádu motocykl narazil do směrového sloupku a následně se převrátil do příkopu na pravé straně," uvedl mluvčí Bílek.

Ani ne půlhodinu na to se srazila dvě osobní auta na silnici I/6 v části před Olšovými Vraty. Podle policejního mluvčího jedno z vozidel nepřizpůsobilo rychlost. V té době byla nebezpečná komunikace, kde je od loňského podzimu snížená rychlost za mokra na 70 kilometrů v hodině, právě mokrá kvůli dešti. "Muž z jednoho vozu vyletěl z auta poté, co utrpělo náraz zezadu. Stalo se tak po smyku. Šlo o dvacetiletého muže, kterého jsme převezli do karlovarské nemocnice na oddělení emergency s lehčími zraněními," uzavřel mluvčí záchranné služby.