Shodou okolností se však stal svědkem dopravní nehody u kruhového objezdu. Neváhal, zastavil a okamžitě začal pomáhat prvním zachráncům při vyprošťování řidiče.

Ale zpátky na začátek příběhu. Nehoda se stala v úterý kolem čtvrté hodiny odpolední. „Sedmadvacetiletý řidič nákladního vozidla VW Transporter na ulici Masarykova se pravděpodobně plně nevěnoval řízení, a vjel s vozem na krajnici, kde narazil přední částí vozidla do stromu," popsal havárii krajský policejní mluvčí Pavel Valenta.

Vlivem nárazu se auto převrátilo na levý bok a ze spodní části vozidla začal vycházet hustý dým.

Naštěstí zde tou dobou projížděl kriminalista z Karlových Varů, který jel z práce domů. Ten si všiml převráceného vozidla a uvězněného muže v něm.

Lidé, kteří zde už byli, se marně snažili muže dostat z vozidla ven. „Kriminalista zareagoval bleskově a za použití povinné výbavy ve svém autě rozbil přední sklo a společně s dalším mužem řidiče, který byl v šoku, z vozu vytáhl," dále řekl Valenta.

Vzápětí na místo přijela hlídka policistů z obvodního oddělení, hasiči a rychlá záchranná služba. Místo dopravní nehody pak bylo na několik hodin odkloněno za pomoci městské policie.

Policisté v současné době řeší, jak a co vedlo k nehodě vozidla.