Čtyřiačtyřicetiletá řidička osobního vozidla VW Polo jela směrem od ulice Chebská v Karlových Varech přes ulici Chodovská směrem na Počerny. Při průjezdu mírné pravotočivé zatáčky, a to vlivem nepřiměřené rychlosti a stavu komunikace, uvedla vozidlo do smyku, kde následně přejela do protisměru a střetla se s vozidlem VW Golf, které řídil šedesátiletý muž. Dechová zkouška u řidičů byla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku nepřesahující 35 tisíc korun.

17. prosince v 21.15 hodin došlo, dle sdělení osmapadesátiletého chodce, k dopravní nehodě. Muž přecházel komunikaci na Hlavní třídě v Ostrově, a to v místě přechodu pro chodce. Z levé strany mělo muže porazit osobní vozidlo, které z místa dopravní nehody ujelo. Chodec byl převezen do nemocnice v Ostrově, kde byl hospitalizován. Dopravní policisté žádají případné svědky, kteří by mohli pomoci s dopadením pachatelů, aby kontaktovali policisty na lince 158 nebo přímo služebnu dopravních nehod 974 366 408, 608.

17.prosince 2010 v době kolem 22.50 hodin došlo v obci Karlovy Vary na železniční stanici Karlovy Vary - Stará Role ke střetu jednapadesátiletého muže s motorovým vlakem, který řídil šedesátiletý strojvůdce. Vlak vyjížděl ze stanice Karlovy Vary - Stará Role směrem do stanice Karlovy Vary - Horní nádraží. Na konci nástupiště vstoupil před motorový vlak z nástupiště po levé straně do jízdní dráhy chodec, který byl vlakem sražen do kolejiště. Muž byl vytažen z pod vlaku a převezen do nemocnice Karlovy Vary, kde je hospitalizován. U strojvůdce byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem.