Více než čtvrtmilionovou škodu způsobila při úterní dopravní nehodě třiapadesátiletá řidička. Svým nissanem pobořila značný kus Jáchymovské ulice v Ostrově.

„Žena jela Jáchymovskou ulicí směrem k ulici Hroznětínská. Při průjezdu táhlé levotočivé zatáčky vyjela na pravý chodník, kde narazila do dopravní značky,” uvedl Pavel Valenta, mluvčí karlovarských policistů. První náraz však ženu nezastavil. O pár metrů dál vyjela opět na chodník. „Narazila do oplocení parcely. Pokračovala v jízdě mimo komunikaci k dalšímu domu, kde smetla telefonní přípojku a další plot,” pokračoval Valenta.

Ani to však rozjetý vůz nezastavilo. Řidička projela pozemkem před místním penzionem a posléze narazila do dalšího plotu a okrasných dřevin. Teprve poté zastavila. „Z místa nehody odešla, zasahující policisté ji ale po chvíli objevili. Řidička odmítla podrobit se dechové zkoušce na alkohol. Na místě přišla o řidičský průkaz a poté byla lékařem převezena do ostrovské nemocnice,” doplnil karlovarský policejní mluvčí. Způsobenou škodu policisté předběžně odhadli na 260 tisíc korun.