Jste v těchto končinách našeho webu poprvé? Právě tady najdete vše, co chcete o Deníku a Deníku.cz vědět. Nebo třeba našich lidech a jejich práci.

A proč dostala rubrika O Deníku novou tvář?

„Deník má miliony čtenářů. Tištěnou verzi Deníku čte 1,8 milionu lidí a zpravodajství na webu Denik.cz si přečte přes tři a půl milionu uživatelů. Stále více z nich se podílí i na tvorbě obsahu. Zapojují se do diskusí, anket, posílají články, fotky i videa. Chceme, aby se o tom, jak Deník vzniká, jaká jsou pravidla naší práce, kdo stojí za jednotlivými zprávami, jaké projekty připravujeme nebo jak se nám daří, mohli dozvědět na jednom místě,“ říká Roman Gallo, šéfredaktor Deníku a Deníku.cz.

Sekce O Deníku existuje na všech našich webech. Každý pátek přinášíme to nejdůležitější i v tištěném pátečním Deníku.

Co všechno se dozvíte v sekci O Deníku

Zajímá vás, co pro vás v redakční kuchyni právě chystáme? Sledujte sekci Co děláme, kde najdete informace o tom, jaké seriály, pořady a další projekty se na našich stránkách brzy objeví.

V sekci Co jsme dokázali se s vámi podělíme o úspěchy našich redakčních projektů nebo oceněních, která za svou práci získali lidé z našeho týmu.

Kvalitní novinářská práce je základem, na němž úspěch Deníku stojí. A ta má svá jasná pravidla. Řídí se naším etickým kodexem, jehož plné znění najdete v sekci Co chceme. Na stejném místě se můžete seznámit i s naší Vydavatelskou doktrínou, kde definujeme vize a mise našeho vydavatelství.

Chcete blíže poznat naše elitní redaktory a reportéry? Postupně vám je představíme v sekci Kdo jsme. Na této stránce si také můžete svého oblíbeného autora najít a třeba mu i napsat, co vás ve vašem regionu trápí nebo co byste si rádi přečetli.

Věříme, že vás rubrika O Deníku v novém bude bavit a inspirovat nejen k zajímavému čtení, ale že díky ní vám bude bližší i naše redakce.

Napište nám, co dalšího by vás zajímalo nebo co byste si o nás rádi přečetli.