více >>
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ONLINE REPORTÁŽ Začátek v 03. 03. 2017 v 10:45

Třetí den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Karlovarském kraji

Třetí den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Karlovarském kraji.

Třetí den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Karlovarském kraji
 
10:45

Prezident České republiky Miloš Zeman zavítá v poslední den návštěvy Karlovarského kraje do obce Krásná.

10:45

Na příjezd prezidenta do Krásné už je vše připraveno. Od rána hlídkují policisté okolo komunikací, kudy prezident pojede. Jsou také v obci.

10:49

Před slévárnou Heunisch v Krásné, kde je dnešní první zastávka prezidenta, stojí hloučky lidí, kteří čekají na příjezd hlavy státu. Miloš Zeman má oficiálně před slévárnu přijet v 11 hodin.

11:01

Prezident přijel do Krásné.

7554218
11:30

Prezidenta ve slévárnách čekalo vedení společnosti, přivítala jej majitelka firmy Christine Heunisch-Grotz a ředitel Ladislav Mošovský.. Následovalo jednání za zavřenými dveřmi. Nyní se Miloš Zeman setká se zaměstnanci společnosti přímo ve výrobě.

11:47

Zaměstnanci závodu Heunisch se právě setkali s prezidentem a začali se ho ptát na různé dotazy. Jedním z nich bylo, zda bude znovu kandidovat na prezidenta.

11:58

Před obecním úřadem v Krásné se začínají scházet občané obce. Chystají se na setkání s ním, které se uskuteční na návsi. Prezident před úřad přijede pět minut po poledni.

7554339
12:12

Prezident přijel k obecnímu úřadu Krásná. Přivítal ho tady starosta Luboš Pokorný a místní pěvecký sbor. Prezident všechny pochválil a zamířil na půlhodinové setkání s vedením obce.

12:37

Také na radnici v Krásné prezident jednal s vedením obce bez přítomnosti veřejnosti i tisku. Na návsi mezitím čeká na příjezd prezidenta několik stovek lidí.

7554433
12:49

Prezident právě debatuje s občany Krásné na návsi před obecním úřadem.

13:30

Návštěva prezidenta Miloše Zemana se v Krásné debatou s občany uchýlila ke konci. Hlava státu se podepsala do Pamětní knihy obce a dekorovala obecní prapor pamětní stuhou prezidenta republiky. Prezident nyní míří do Hazlova, kde jej dnes čeká ještě oficiální tisková konference k ukončení návštěvy.

15:30

Prezident Miloš Zeman v Hazlově oficiálně ukončil svoji návštěvu Karlovarského kraje. Děkujeme vám za sledování on-line reportáže s Deníkem.

V sobotním Deníku najdete exkluzivní rozhovor s prezidentem České Republiky Milošem Zemanem, který nám ještě před odjezdem poskytl.

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE