Centrum města tak ochromí dnes pořádné hromady sněhu. „Chtěli bychom občany požádat o trpělivost z důvodu omezení dopravy během pořádání závodů," vzkazuje veřejnosti za pořádající agenturu Müller production Martin Müller.
Dnes začne nabitý program již ve 14.00 hodin kdy budou na programu tréninky ČEZ závodů dětských nadějí. Od 14.30 hodin pak bude 6. ročník Carlsbad Ski Sprint odstartován, když se na závodní trať vydají lyžařské přípravky. Od 15.00 hodin přijdou na řadu se svými závody juniorky, a o dvacet minut později junioři. V půl páté odpoledne pak bude na velkém pódiu naproti poště na třídě T. G. Masaryka  slavnostní vyhlášení výsledků ČEZ závodů dětských nadějí. Zhruba ve tři čtvrtě na pět je naplánovaná předzávodní porada hlavního závodu, a od 17.00 hodin vystoupí před Karlovaráky s první částí svého koncertu Václav Neckář.
Během vystoupení Václava Neckáře pak budou moci Karlovaráci zhlédnout soutěžní dvojice při tréninku. Mezi závodníky se představí i česká dvojice Šlesinger, Koukal nebo hvězda šestého ročníku Noah Hoffmann, který doplní německou dvojici.
„Američan Noah Hoffmann skončil v posledním závodě ve sprintu, který se jel v Kanadě, na osmém místě, jsme moc rádi, že naše pozvání na závody přijal. Startovat bude v německé dvojce," upozorňoval Müller. V 17.30 hodin pak bude na pořadu závod osobností, ve kterém se střetnou na závodním okruhu běžkyně a olympionička Ivana Sekyrová, David Svoboda, olympijský vítěz, legendární žokej Josef Váňa, kterého doplní jeho syn, triatlonista Jan Kubíček a další sportovní celebrity nejen z Karlovarského kraje. „Na startu  v závodě osobností by se měl být i David Svoboda, olympijský vítěz v moderním pětiboji z Londýna, takže diváci se mají opravdu na co těšit," míní Müller.
V 17.45 hodin pak budou závodníci představení moderátory Stanislavem Bartůškem a Radkem Šilhanem. V 18.00 hodin pak odstartuje zlatý hřeb večera, kdy budou zápolit o vítězství v šestém ročníku Carlsbad Ski Sprintu sprinteři v barvách Česka, Německa, Rakouska, Polska a Ukrajiny. „Na programu bude šest rozběhů. Poté tři týmy budou bojovat v malém a velkém finále," dodal Müller. Po dojetí šesti rozjížděk si svou premiéru při závodech odbudou i ženy, pro které je od 18.50 nachystán vložený závod. Poté vyplní malou přestávku svým druhým koncertním vystoupením Václav Neckář. V 19.30 hodin bude na programu malé, a od 19.40 hodin velké finále 6. ročníku Carlsbad Ski Sprintu.
„Vyhlášení bude probíhat tradičně na pódiu u hlavní pošty od 20.00 hodin, a od 20.25 hodin zakončí celé lyžařské dění ohňostroj," dodal závěrem Martin Müller.