Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

26.6.2016

V Mariánských Lázních se pojede světové finále družstev na dlouhé ploché dráze

Mariánské Lázně - Další svátek plochodrážního sportu se očekává v Mariánských Lázních 16. července 2016, kdy se na dlouhé ploché dráze uskuteční světové finále družstev.

25.6.2016

Bez dopingu se vrcholový sport neobejde

Renomovaný lékař, propagátor celostní medicíny a bývalý antidopingový komisař Jan Hnízdil komentuje dění kolem zákazu startu ruských atletů na olympijských hrách kvůli dopingovým aférám.

22.6.2016

Zlato z KV Areny vybojovala Kristina Bernatová

Karlovy Vary – Vůbec první zlatou medaili za dobu čtyř ročníků Carlsbad RG Cupu vybojovala za karlovarské moderní gymnastky dorostenka Kristina Bernatová. Splnila tak sen nejen sobě, ale i pořadatelům těchto velkých mezinárodních závodů. Další oceněnou závodnicí byla Klára Tamchynová, která obdržela zvláštní cenu města Karlovy Vary.

22.6.2016

Na start 10. ročníku Xtri Elektro S se postavila dvoustovka triatlonových nadějí

Ostrov – Dá se říci, že k tradičním předskokanům patří před startem hlavních kategorií v rámci Xtri Ostrov triatlonové naděje. Ano, přesně tak. I letos tomu nebylo jinak. Jubilejní 10. ročník Xtri Ostrov odstartoval totiž Xtri Elektro S, tedy duathlonem.

17.6.2016

Lázně ožijí moderní gymnastikou již zítra

Karlovy Vary – Obruče, míče a stuhy, krásné dresy, rytmická hudba a samozřejmě krása pohybu a strhující výkony neméně krásných moderních gymnastek.

17.6.2016

Nohejbalový areál v Doubí o víkendu osiří, týmy SK Liapor Witte hrají venku

Karlovy Vary – Po týdenní pauze, vyplněné dvěma republikovými šampionáty, oficiálním dorosteneckým a neoficiálním veteránským, pokračuje nejvyšší soutěž nohejbalistů v sobotu devátým, a tedy druhým odvetným kolem.

17.6.2016

Na programu je 88. ročník Karlovarské dvojnásobné míle

Karlovy Vary – Po měsíční přestávce se do dvorského areálu vrací dostihové dění. Nabídce šesti rovinových a rámcového dostihu poníků vévodí 88. ročník Karlovarské dvojnásobné míle.

16.6.2016

39. ročník rybářských závodů na ´Vojáku´ přetavil v triumf Milan Horálek

Božičany – Hotovo. 39. ročník rybářských závodů v lovu ryb udicí, který tradičně uspořádal na Vojkově rybníce ČRS MO Božičany, má svého vítěze. Ano, přesně tak. Stal se jím zaslouženě nejúspěšnější rybář Milan Horálek, kterému uvízlo na prutu celkem dvacet ryb o celkové délce 630 centimetrů.

16.6.2016

V Ostrově dominovali na desátém ročníku Xtri Ostrov 2016 Kubíček a Roubalová...

Ostrov – …triatlonový mazec. Pořádnou jízdu si užili závodníci, kteří dorazili ze všech koutů České republiky na vyhlášený ostrovský triatlonový závod, který se letos uskutečnil pod novým názvem, a to Xtri Ostrov 2016 v terénním triatlonu.

14.6.2016

Veteráni dokázali, že při nohejbalu se nestárne

K. Vary, Doubí – Více než půl stovky veteránů českého nohejbalu se v sobotu sešlo v Karlových Varech na turnaji o Pohár prezidenta SK Liapor Witte, dalších půl sta, a možná i více, jim přijelo fandit.

14.6.2016

Nachystán je 4. ročník Carlsbad RG Cupu v moderní gymnastice

Karlovy Vary - Mezinárodní závody moderní gymnastiky Carlsbad RG Cup jsou připraveny na sobotu 18. června v KV Areně. Jedná se o čtvrtý ročník a tento svátek krásy pohybu se v lázeňském městě stal již novou tradicí.

10.6.2016

Antukové dvorce SK Liapor Witte v Doubí budou zítra patřit nohejbalovým veteránům

Karlovy Vary – Kdo má rád nohejbal, ten u toho nemůže chybět. Už zítra, v sobotu 11. června, se v areálu SK Liapor Witte v Doubí sejde většina z těch, kteří v minulých desetiletích psali historii českého nohejbalu. Důvod tohoto setkání má název „Pohár prezidenta SK Liapor Witte", s podtitulem neoficiální Mistrovství České republiky v nohejbalu trojic veteránů.

9.6.2016

V Ostrově se bude o víkendu jubilovat, na programu totiž bude desátý ročník Xtri Ostrov 2016

Ostrov – To bude pořádná jízda. Ano, je to tak. Bezmála po roční odmlce se o slovo opět přihlásil ostrovský závod v terénním triatlonu, který letos bude jubilovat, když na pořadu bude 10. ročník.

7.6.2016

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Petr Kopfstein dosáhl na premiérové body!

Karlovy Vary – Skvělý výsledek. Ano, přesně tak. Karlovarský pilot ve službách Team Spielbergu Petr Kopfstein získal v japonské Čibě první dva body v mistrovství světa Red Bull Air Race.

7.6.2016

Nohejbal: Šňůru porážek hráči Liaporu zastavili

Karlovy Vary – Vyhrát nad předposledním celkem tabulky byla pro loňské semifinalisty „povinnost", nicméně ve stavu, v jakém se aktuálně extraligový celek SK Liapor Witte nachází, bylo naplnění téhle povinnosti dost těžké. Utkání 8. kola Extraligy nohejbalu s Českými Budějovicemi se tak změnilo v čtyřhodinovou tahanici o každý míč a vyvrcholilo infarktovou koncovkou, ve které nakonec o výsledku rozhodoval úplně poslední možný balon!

7.6.2016

Volejbal: Karlovarsko čeká evropská volejbalová lahůdka

Karlovy Vary – Sportovní příznivci v karlovarském regionu mají ještě v živé paměti medailisty z mistrovství světa či olympijských her, kteří se představili v hale míčových sportů.

3.6.2016

RED BULL AIR RACE: Karlovarský pilot Petr Kopfstein zamířil do japonské Čiby

Karlovy Vary, Čiba – Letecký seriál Red Bull Air Race se přesunul do japonské Čiby, kde se 4. a 5. června uskuteční třetí závod tohoto ročníku. Karlovarský pilot Petr Kopfstein tu před rokem dokázal zvítězit v nižší kategorii Challenger. Teď se nad Tokijským zálivem poprvé proletí jako člen elitní divize Master Class.

1.6.2016

CIS City Triathlon 2016 nabírá do svého týmu brigádníky

Karlovy Vary – Chcete poznat triatlonové zákulisí? Tak neváhejte. Triatlonový tým hledá brigádníky na triatlonový víkend 26. a 28. srpna, kdy bude na programu Carlsbad International School City Triathlon Karlovy Vary 2016 ETU Premium European Cup, který je součástí série závodů Evropského poháru. Zájemci se mohou již nyní přihlásit do organizačního týmu.

31.5.2016

RED BULL 400: Západní Čechy bude již potřetí zastupovat triatlonista Kubíček

Karlovy Vary – Již potřetí se vydá zdolat extrémní závod Red Bull 400 chodovský rodák a excelentní triatlonista Jan Kubíček. Ten tak bude na harrachovském můstku, který vzbuzuje velký respekt, držet prapor jménem západní Čechy.

31.5.2016

Red Bull 400 je opět tady, adrenalinem prošpikuje Harrachov skrznaskrz

Red Bull 400. Až na dno fyzických sil. Adrenalinový běžecký závod je zpět. Po roce budou mít ti nejodvážnější běžci opět šanci postavit se velké životní výzvě.

27.5.2016

Ježková potvrdila v cyklistické časovce dobrou formu

Karlovy Vary – V Bělči u Kladna byla na programu během uplynulého víkendu třetí časovka v silniční cyklistice v rámci seriálu Extraligy Masters. Na boj proti chronometru se dostavilo celkem 89 cyklistek a cyklistů z celé České republiky.

23.5.2016

Nohejbalisté utrpěli těžkou ztrátu, na hřišti mistrů republiky se zranil Hron

Karlovy Vary – Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a nechodí nikdy samo. A tak karlovarský nohejbal přišel (věřme, že jen na krátký čas!) o dalšího z klíčových hráčů Karla Hrona. Zranil se v šestém zápase utkání 6. kola extraligy na hřišti úřadujících klubových mistrů republiky v Modřicích.

23.5.2016

Půlmaraton ovládl Abraham Akopesha

Karlovy Vary – Keňský vytrvalec Abraham Akopesha ovládl karlovarský Mattoni 1/2maraton, který se v lázeňské metropoli konal po čtvrté. Mezi ženami kralovala Joyciline Jepkosgei. Z českých reprezentantů proběhla cílem nejrychleji Petra Kamínková a nový český rekord ustanovil Milan Kocourek.

19.5.2016

Night Run v Karlových Varech, ano či ne?

Karlovy Vary – Zbrusu nový závod, který si odbude v lázeňském městě svou premiéru, a vy můžete být u toho. Ano, přesně tak. Navíc můžete hlasovat.

19.5.2016

1. Lázeňský pohár v karate v režii libereckého oddílu SK Karate Shotokan

Karlovy Vary – Svátek karate. O víkendu se probíhala sportovní hala míčových sportů v lázeňském městě v základech. Na programu tam totiž byl 1. Lázeňský pohár v karate, který premiérově pořádal Karate Klub Tygr Karlovy Vary.

13.5.2016

SK Liapor Witte se chystá na svátek nohejbalu, v akci budou všechny kategorie

Karlovy Vary – O víkendu, který de facto začíná už dneska, bude karlovarskému sportu vládnout nohejbal. Na dvorcích SK Liapor Witte v Doubí se v průběhu nejbližších tří dnů odehrají dva regionální turnaje žáků, turnaj druholigového Poháru žen a dvě mistrovská utkání mužů, kteří v sobotu dopoledne přivítají druholigový Slovan Chabařovice a odpoledne aktuálního lídra extraligy Avii Čakovice.

11.5.2016

Natural Ms. & Mr. Fitness 2016: Thermal o víkendu nabídne skvělou podívanou!

Karlovy Vary – Skvělá podívaná. Ta je nachystána v sobotu, tedy 14. května, v lázeňském hotelu Thermal. Tam bude k vidění první akce v Karlových Varech pod názvem Natural Ms. & Mr. Fitness 2016, kterou pořádá za podpory Karlovarského kraje Česká společnost pro naturální sport, o.s.

10.5.2016

S Deníkem na Natural Ms. & Mr. Fitness 2016

Deník pro své čtenáře připravil ve spolupráci s Českou společností pro naturální sport, o.s., soutěž o volné lístky na první letošní akci v Karlových Varech – Natural Ms. & Mr. Fitness 2016. Mimořádná soutěž, která se tradičně uskuteční v hotelu Thermal, bude v lázeňském městě k vidění v sobotu 14. května od 15.00 hodin. 

6.5.2016

Varáci z RC si užili sedmičkové ragby na jihu Čech

Karlovy Vary – Jiná ragbyová písnička. Ano, přesně tak. Ragbisté karlovarského RC si řádně spravili chuť.

6.5.2016

Nohejbalisty čeká „tučná“ sobota, áčko přivítá Čelákovice a béčko Pankrác

Karlovy Vary – Po týdenním „půstu" čeká fanoušky nohejbalu v Karlových Varech opět „tučná" sobota. Extraligové A mužstvo má po přesvědčivých výhrách v Českých Budějovicích a Žatci a domácí „zmoklé" plichtě se Šacungem šanci upevnit si dosavadní 2. místo v tabulce. Nutným předpokladem je vyhrát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení