Svěřenci kouče Miloše Černého z klubu Kickbox Chodov o sobě opět dali řádně vědět. O uplynulém víkendu totiž vyrazila chodovská výprava do Mostu, kde byl na programu tradiční mezinárodní kickboxerský turnaj Christmas Open 2012.
A Chodováci se tradičně neztratili. Velký úspěch si na své konto připsal novic v chodovském dresu Erik Štěpánek, který sice bral čtvrtou příčku, i přesto však svým výkonem nezklamal.
„Na svém prvním turnaji se výborným výkonem představil nováček Erik Štěpánek, který snadno zvítězil nad domácím bojovníkem a postoupil dále. V dalším kole narazil bohužel na pozdějšího vítěze z Chorvatska, kterému sice zkrvavil obličej, ale po vyrovnaném boji nakonec se ctí prohrál s mnohem zkušenějším soupeřem. K boji o třetí místo Erik pro zranění nenastoupil," vysvětloval kouč Miloš Černý.
Pak na pořad přišel jeden velký návrat. Po tříroční absenci se v lightu žen představila Michaela Klimešová, a hned z toho byly cenné  placky.
„Míša snadno postoupila přes soupeřku z Turnova do finále, kde se nezalekla velezkušené veteránky Hájkové z Časlavi, a po pěkném boji brala druhé místo," pochvaloval si Černý.  Ale to nebylo při návratu Michaely Klimešové vše. Druhé stříbro totiž vybojovala chodovská kickboxerka v kicklightu žen do 60 kilogramů. Vítězný pohár vybojoval v Mostě v kategorii do 89 kilogramů Adam Kavan. A medailové hody v podání Chodováků dovršil v kategorii mužů nad pětatřicet let ve váhové kategorii do 84 kilogramů zlatou plackou Miloš Černý. „Adam potvrdil roli favorita, ačkoliv bojuje o váhu níže, která na mosteckém turnaji nebyla vypsaná, i přesto zvítězil. Já k tomu přidal ještě jeden triumf, takže zavládla spokojenost," uzavřel s úsměvem Miloš Černý.