Na diváky tak čekalo přes sedm hodin zápasení, když na pořadu bylo celkem dvaatřicet zápasů. Do nich nastoupili i tři bojovníci v barvách Alpha Gymu Karlovy Vary, když si všichni připsali na své konto vítězství.

Velkou premiéru si odbyl Elion Knushi, který se představil v juniorské kategorii do jednadvaceti let. Ta byla nakonec vítězná, když svého soupeře Jakuba Barona z klubu JMFS Ostrava porazil již na začátku druhého kola po technickém k.o. smrští úderů. „Elion si tak hned ze svého prvního zápasu v amatérské lize dovezl domů zasloužené vítězství,“ pochvaloval si karlovarský trenér Ilja David, kterému na jihu Čech sekundoval další trenér Sebastian Ludvík, vítěznou premiéru svého svěřence. A pro karlovarský klub bylo ještě lépe. Doslova. Druhým zápasníkem byl Petr Brodský, který se postavil zápasníkovi elitního pražského gymu Reinders MMA Nazar Fryz.

„Petr zvítězil po disciplinovaném výkonu ve třetím kole 3:0 na body jednomyslnou shodou všech rozhodčích, kdy po celý zápas pečlivě dodržoval nastolenou taktiku a těžil především z přesnosti svých rukou a i díky dobrému pohybu se mu mnohokrát povedlo přesně zasáhnout soupeře,“ ohlédl se David za druhým triumfem Alpha Gymu. Posledním reprezentantem Karlových Varů byl mladý trenér Alpha Gymu Jan David. „V prvním kole měl jasnou převahu nad svým soupeřem Ondřejem Vráblíkem z domácího Fight Club Czechia, kdy soupeře téměř k ničemu nepustil a většinu kola zdárně odkontroloval. Ondřej ovšem do druhého kola pro zranění již nenastoupil a zápas byl rozhodčím ukončen ve prospěch Honzy,“ bilancoval třetí úspěch klubu z města minerálních pramenů Ilja David, bratr Jana, a pokračoval: „Poděkování patří všem trenérům, kteří se podíleli na přípravě našich zápasníků. Dále pak početné fanouškovské základně, která dodala klukům svým hlasitým povzbuzováním potřebnou sílu.“

Alpha Gym Karlovy Vary, který brzy oslaví rok od svého otevření, tak přidal tato tři cenná vítězství k dalším předchozím úspěchům, a je tak na zápasnické scéně stále neporažen.

15. kolo hokejové Tipsport extraligy: Energie Karlovy Vary - Dynamo Pardubice 8:0
Energie porazila náhradní tým Pardubic 8:0