Divizní futsalová soutěž se rozjela na plné obrátky a zástupcům chebského regionu se dařilo v prvních kolech se střídavými úspěchy.
Soutěž zahájilo derby mezi Herdem Cheb a FT Františkovy Lázně. Utkání, které se odehrálo v chebské sportovní hale, přineslo dramatickou podívanou se šťastnějším koncem pro domácí Herd.
Herd Cheb 3
FT F. Lázně 2
po poločase 1:1

Branky: 6. Koza – 0:1, 12. Dlouhý – 1:1, 27. Beneš – 2:1, 30. Diener – 3:1, 36. Hibler – 3:2
Herd Cheb – Gonda – Šneberger, Kohout, Lávička, Dlouhý, Stejskal, Draksl, Lacina, Beneš, Keles, Diener.
Fr. Lázně – Vachůn – Koza, Kučera, Vlk, Kratochvíl, Speierl, Hibler.
„Jako vždy to bylo velmi vyrovnané utkání. U nás chyběli hráči ze základu (Nedbalý, Finke, Netrval). Zkoušeli jsme nové hráče: mladý Lacina, Němec Diener, Turek Keles. Na hře to bylo trochu znát, nicméně po zapracování to budou určitě posily. Vyhrál asi ten šťastnější. Nás opět podržel kvalitní gólman Gonda,“ prohlásil po duelu Libor Stejskal, vedoucí týmu Herd Cheb.
Herd Cheb 4
Ajax Staňkov 3
po poločase 2:0

Branky: 3. Draksl (Kohout) – 1:0, 20. Bártek (Beneš) – 2:0, 27. Dostálík (Hulina) – 2:1, 38. Manowetz (Gabriel) – 2:2, 40. Lacina (Šneberger) – 3:2, 47. Beneš (Bártek) – 4:2, 48. Manowetz (Makovský) – 4:3.
Herd Cheb: Gonda – Šneberger, Kohout, Dlouhý, Draksl, Lacina, Beneš, Keles, Bártek.
Vyrovnané utkání. Chebským stále chybělo několik opor. Nováčci v týmu se ujali dobře (Lacina, Keles , Bártek). Stále však chebský tým trápí koncovka. Naštěstí to vyvažuje kvalitní výkon brankáře Gondy.
Herd Cheb 3
Rejnoci Nemanice 4
po poločase 0:2

Branky: 20. Talaš (Dolejš) – 0:1, 24. Čech (Franek) – 0:2, 29. Kohout (Beneš) – 1:2, 34. Franek (Holar) – 1:3, 36. Bártek (Beneš) – 2:3, 40. Šneberger (Draksl) – 3:3, 48. Kos (Franek) – 3:4.
„Prohráváme – vyrovnáme – prohrajeme. Většina týmů už na nás začíná hrát totální beton. Soupeř zalezl na devítku a čekali na povedenější odkop, z kterého by mohli zaútočit. V první půli měli více možností k brejku, ale ve druhé se k nám na půlku dostali snad jen pětkrát. Ani tutovky chytající Gonda nemohl pobrat úplně všechny protiútoky tří na jednoho. Soupeře jsme tlačili, ale proti pozorné obraně se nám nedařilo prosadit. Když jsme se konečně propracovali k zakončení, tak jsme tradičně neproměňovali. Byla patrná nesehranost. Věřím, že pokud bychom dali první gól my, soupeř by musel otevřít hru a zápas by skončil určitě jinak,“ uvažuje Stejskal.
FT Františkovy Lázně 3
Ajax Staňkov 6
po poločase 2:3

Domácí nezačali proti bojovnému soupeři špatně a šli po brance Kozy dovedení - 1:0. Následně domácí hráče Staňkova zatlačili před jejich bránu, ale z několika dobrých příležitostí ke své smůle nic nevytěžili. Naopak hosté dokázali dvěma slepenými góly otočit skóre na 1:2, vzápětí sice dokázal vyrovnat Eisenreich, ale po chybné rozehrávce domácích hosté znovu zvrátili vedení na svou stranu.
Do druhé půle vlétli domácí se snahou srovnat nepříznivé skóre, vytvořili si tlak i šance, které však opět nedokázali proměnit, a tak je hosté trestali a z brejků odskočili na 2:5, v závěru ještě snížil z desetimetrového kopu Koza, ale jelikož hosté dokázali potrestat další z chyb v domácí rozehrávce, odvezli si zasloužené vítězství 3:6.
Branky Fr. Lázní: Koza 2, Eisenreich
FT Františkovy Lázně 9
Rejnoci Nemanice 0
po poločase 3:0

Druhé utkání sobotního večera zvládli domácí o poznání lépe a od začátku zápasu dávali soupeři pocítit, kdo bude na palubovce pánem. Hráči Františkových Lázní dobře kombinovali a nepouštěli hosty z jejich poloviny. Jejich kvalitní hra brzy přinesla ovoce a dvěma góly Eisenreicha a jedním Hiblera odskočili hostům na 3:0.
Když na začátku druhé půle protlačil míč do sítě domáci David Ščislák, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Hosté rezignovali a domácí hráči dokázali do jejich sítě nasypat dalších pět gólů a poslali „Rejnoky“ domů s výpraskem 9:0.
Branky Fr. Lázní :Eisenreich 4, Hibler 2, David Ščislák 2, Vlk
Fr. Lázně: Uhlík - Koza, Kučera, Ščislák Daniel,Vlk - Eisenreich, Ščislák David, Hibler, Iterský.