„Chtěli bychom navázat na výkony z předešlé sezony. To znamená pravidelně sbírat body v domácích utkáních a něco uhrát i venku, předsezonní cíl by měl být stejný jako před loňskou sezonou. Chceme účast v play-off, kam postupují čtyři nejlepší celky," shrnul předsezonní ambice služebně nejstarší hráč týmu Tomáš Topor.

„Loňskou sezonu jsme výborně začali, dostali jsme se do pohody, ze které jsme pak těžili relativně celou sezonu. Letos to budeme mít o poznání těžší, neboť vždycky je těžší pozice obhájit než získat, navíc nám v úvodu z různých důvodů budou někteří hráči chybět, musíme se s tím nějak vyrovnat. Loňská sezona byla výborná, ale na tu už musíme zapomenout a koukat se pouze dopředu, neúčast v play-off bych vnímal jako neúspěch, i když osobně už to mám tak, že mě zajímá už pouze vítězství, z toho pohledu byla pro mě loňská finálová porážka zklamáním. Uvidíme, jak se sezona bude vyvíjet, základem je dostat se do play-off a pak se uvidí," doplnil vloni nejproduktivnější hráč Atlantisu Stanislav Kantner.

Kostra týmu zůstala v podstatě stejná, s aktivní činností pouze skončil dlouholetý kapitán Josef Rakušan, což bude pro tým určitě ztráta. Čerstvý vzduch do kabiny Atlantisu přinesli noví hráči Zdeněk Bašus a Petr Zeman, který se vrací k aktivní činnosti po několikaleté odmlce.

Stanislav Kantner