Nejdůležitější z nich bylo mistrovství republiky patnáctiletých v Hradci Králové, kde karlovarský oddíl reprezentovala Romana Vatashchuk. V mixu se nedařilo, s Jakubem Kočím z Orlové zůstali hned v 1. kole, v dalších dvou disciplínách to bylo lepší. V singlu Romana postoupila přes Danielu Jakešovou z Českého Krumlova do šestnáctky, kde nestačila na svoji deblovou partnerku Beatu Fukalovou ze Slavoje Český Těšín a skončila na 8. – 16. místě. V deblu pak spolu s Fukalovou v 1. kole porazily mostecký pár Borovskou s Kozempelovou 21:15 a 21:18, ale ve 2. nestačily na Fuchsovou s Krpatovou z Pardubic a obsadily 5. – 8. místo.

Na mezinárodním turnaji v Marienbergu, o kterém jsme již psali v souvislosti s účastí Nejdečáků, reprezentovala Slovan desítka nadějí. V kategorii U11B startovali Eliška Mahrová a Honzík Štaffl a úspěšnost byla skoro 100 % – Eliška vybojovala svoje první turnajové zlato a Honzík si domů odvážel stříbro. V kategorii U11A vybojoval stříbro Láďa Lešták, když nestačil jen na nejdeckého Páju Bršťáka, Terka Korčmarošová obsadila 6. a Lucka Panochová 7. místo. Nejvíce „želízek v ohni" měli slovaňáci v Marienbergu v kategorii U13B, kde se Filip Josefik probil až do semifinále a domů si dovezl bronz. Cenné, byť krajně nepopulární 4. místo vybojoval Michal Štaffl, hned za ním skončil Jenda Korčmaroš a na 7. místě ze 13 startujících Kuba Mahr. Nejstarší z Karlovaráků Martin Hubený pak při svém vůbec prvním zahraničním startu obsadil 6. místo mezi 11 účastníky turnaje kategorie U15B.

Šestice chlapců a děvčat  Slovanu zamířila i na Junior Cup do Radnic na Plzeňsku. Vůbec nejmladší členka výpravy Majda Uhlíková, která si tam odbyla svůj turnajový křest, obsadila v celkovém pořadí kategorie U7 sedmé místo, ale kdyby pořadatelé hodnotili kluky a děvčata zvlášť (jak bylo původně ohlášeno), měla by stříbrnou medaili. Velice úspěšně si opět vedla jen o chloupek starší Veronika Nováková v kategorii U9; poté, co suverénně vyhrála svou skupinu, si lehce poradila i se soupeřkami v semi- a ve finále a slavila zasloužený triumf.

V kategorii U11 startovali Láďa Lešták a Ondra Uhlík. Druhý jmenovaný stačil akorát na 19. – 21. místo. Lépe připravený Láďa se probojoval až do semifinále a jeho 4. místo je s ohledem na kvalitní konkurenci dobrý výsledek.  V roli nejstarších pak na Junior Cupu nastoupili v kategorii U13 Anna Kynclová a Filip Josefik. Aničce se nepodařilo postoupit ze skupiny a hrála jen mezi poraženými, kde dostala ve 2. kole stop od plzeňské Šmídové a skončila na 19. – 20. místě. Filip sice ze základní skupiny postoupil, ale skončil hned v 1. kole a jediným úspěchem bylo vítězství nad Adamem Chomátem.