Badmintonisté Jiskry Nejdek v přípravě na ligovou sezonu objíždějí jeden turnaj za druhým. Po zahajovacím turnaji domácí sezony v Benátkách nad Jizerou absolvovali další dva.

Na Memoriálu K. Holobradého v Praze, prvním z pěti českých TOP turnajů zařazených do seriálu Grand prix ČR v kategorii A, se představili Michal Bernášek, Jan Klimaj a David Ježek. V konkurenci více než stovky hráčů a hráček se jim ale moc nedařilo, ani jeden z nich neprošel sítem kvalifikace do vyřazovacích bojů a v kvalifikaci skončily i debly Klimaj s Ježkem a Bernášek s Haklem ze Spojů Praha.

Stejná trojka startovala o uplynulém víkendu na 4. ročníku turnaje Kladno cup, zařazeného do GP v kategorii C. Z výsledků nejvíce potěšilo příjemné 4. místo, které v mixu vybojovali Klimaj s Fartágovou ze Super Stars Most, když jim stop v dalším postupu vystavili později zlatí Skrčený s Erbenovou z Kladna. Slušně si tentokrát vedli i Bernášek s Haklem, kteří v pánském deblu obsadili solidní 5.- 8. místo.

Do zahraničí se opět vydal Stanislav Newiak, který hájil barvy nejdecké Jiskry na premiérovém ročníku Mistrovství města Schwabach u Norimberka. Společně s Roberto Frankensteinem z Erlangenu vybojovali v deblu stříbro, když ve finále podlehli Mnichovanům Grasslovi s Ulrichem 16:21 a 16:21.