Odbyli si ho na turnaji družstev neregistrovaných, který se pod názvem „Doubravecká padesátka" konal v sobotu v Plzni.
Na turnaj, určený pro úplné začátečníky v kategoriích U11, U13 a U15, se vypravilo „sedm statečných", nejmladších a nejméně zkušených hráčů oddílu.
V kategorii jedenáctiletých reprezentovalo karlovarskou badmintonovou školu družstvo Velryby Karlovy Vary v sestavě Ondra Uhlík, Veronika Nováková, Tereza Korčmarošová a Viktorka Goldmanová, do soutěže třináctiletých se přihlásilo družstvo Hvězda Karlovy Vary ve složení Gabriela Vylitová, Filip Josefik a Laďa Lešták.
Přestože většina z nich se badmintonu věnuje teprve od září a u všech šlo o jejich turnajovou premiéru, na turnaji se neztratili a předvedli skvělé výkony.
„Naše malé ´velryby´ hrály výborně, bojovaly jako lvi o každý bod pro své družstvo a mnohdy velmi těsným výsledkem přiváděly svým rodičům i trenérce infarktové situace. Nakonec si na své konto připsaly jedno vítězství a čtyři porážky a celkově krásné 5. místo. Zahanbit se ale nenechali ani jejich starší spoluhráči, kteří předvedli, že jsou opravdové ´hvězdy´ a svoji kůži nedají nikomu zadarmo! Turnaj končili s bilancí dvou vítězství a čtyř porážek rovněž na 5. místě," pochválila snahu karlovarských nadějí Petra Josefiková.