Letos na něm v dresu Jiskry Witte Nejdek startovalo deset dětí a každý z nich ve své věkové skupině vybojoval medaili! Zlato do Nejdku dovezli Natálka Štěříková, Klára Košťálová, Mai Nguyen, Matěj Šilhan a Pepa Kozák, stříbro Adéla Dvořáčková, Tereza Došková, Matěj Cingroš a Viktor Lutsak a bronzovou medaili vybojoval teprve sedmiletý Míra Cimbálník, který jako vůbec nejmladší účastník turnaje dostal od pořadatelů bonus půldruhého kila medvídků.

Pohodového turnaje se letos zúčastnila i desítka dětí ze Slovanu Karlovy Vary. Tak úspěšní, jak Nejdečáci, nebyly, medailí dovezly „jen" sedm. Největší radost měl asi Filip Josefik, kterému se ve finále své kategorie konečně podařilo porazit nejdeckého Matěje Cingroše a kromě jeho skalpu získal i zlato.

Podobně úspěšní byli Veronika Nováková a Martin Hubený, stříbro získali Terezka Korčmarošová s Gábinou Vylitovou a bronz nejmladší účastnice karlovarské výpravy Majda Uhlíková a Ondra Bílý. Nepříliš populární „bramborovou" si do Varů odvezl Ondra Uhlík, na 5. místě skončili Ondra Mann a Kašpar Kučera.