Dospělí startovali na Jouda Cupu v Praze a mládež na áčkovém turnaji třináctiletých v Břeclavi. Medaili tentokrát přivezli jen jednu.

Břeclavské klání žactva bylo zařazeno do Grand prix ČR U13 v nejvyšší kategorii a konkurence tomu odpovídala. Karlovarský badminton tam reprezentovali Simona Špuláková a Ondra Marek z Jiskry Witte Nejdek a Romana Vatashchuk ze Slovanu Karlovy Vary. V singlech se ani jednomu z nich nepodařilo postoupit do 2. kola, v párových disciplínách to bylo o chlup lepší. V mixu skončili Ondra Marek s Romanou Vatashchuk v osmifinále na 9.-16. místě a v dívčím deblu vybojovali Simča Špuláková s pardubickou Krpatovou pěkné 5. místo.

Na celostátním turnaji Jouda Cup v Praze, zařazeném do Grand prix ČR dospělých v kategorii B, reprezentovali nejdeckou badmintonovou školu Marcela Nesvedová, Adam Nesveda a Jan Klimaj.

V zahajovací disciplíně mixu skončili Klimaj s Nesvedovou po třísetové prohře ve 2. kole s domácím párem Klusoň, Klusoňová na 9.-16. místě. V singlech se také moc nedařilo, Nesveda vypadl už v 1. kole, když nestačil na Beznosku z pražského Proseka, Klimaj skončil ve 2. kole po prohře s ústeckým Orosem a nejdál tak došla Nesvedová, která po čtvrtfinálové prohře s Klusoňovou obsadila 5.-8. místo.

 Největší úspěch nakonec na palubovce pořádající Astry Praha vybojovala Marcela Nesvedová v dámském deblu, kde s Nikolou Fridrichovou z USK Plzeň došly až do semifinále, kde podlehly později zlatým Erbenové s Vackovou (Kladno, Králův Dvůr) 16:21, 19:21 a obsadily pěkné 3. místo.