Lokomotiva vyráží do Prahy s jedním jediným cílem, a to vybojovat vítězství. „Opět máme problém se sestavou. Především co se týče počtu hráček. Do utkání je připraveno sedm zdravých hráček. Stále marodí Naďa Salačová. Problémy má také Jana Houdková. Bohužel ve stejném termínu, jako hrají ženy, nastoupí k zápasům i juniorky. Těm začalo play-off o finále republikového šampionátu. Nemůžeme tedy počítat s jejich službami," říká na úvod manažer týmu Roman Maleček.


To znamená, že do zápasu nastoupí pouze torzo A týmu. „Holky to musí zvládnout samy. Nikdo jim nepomůže. Karlín jsme dokázali na vlastní palubovce porazit o dvacet bodů a já doufám, že se nám to podaří i tentokrát," přeje si Maleček. Hráčky si tak pro úzký kádr budou muset dávat pozor na zbytečné fauly. „Na to trenéři hráčky připravovali celý týden. Čeká nás soupeř, který má ve svém středu několik kvalitních hráček. Na druhou stranu víme, že se jim můžeme a musíme vyrovnat. Pokud se někdo navíc nezraní, tak holky mají za úkol pokusit se vyhrát," pokračuje.
Varianta o doplnění týmu o kadetky U17 byla zamítnuta. „Extraliga žen a soutěž hráček ve věku patnácti nebo šestnácti let se nedá srovnat. proto si musí ženské áčko poradit samo," dodává.