V neděli 1. listopadu od 17.30 hodin se totiž představí hráčky z lázeňského města v rámci devátého kola první basketbalové ligy žen na palubovce aktuálně sedmé mladoboleslavské Slovanky.

„Slovanka je na domácí palubovce silná. Dokáže na ni porážet i favority. Naposledy se o tom přesvědčila Kara Trutnov,“ varuje před soupeřem generální manažer Lokomotivy Roman Maleček. I on ví, že to bude pro Karlovaračky hodně těžké utkání. „Jestli chceme na palubovce Slovanky bodovat, musíme podat nejméně stoprocentní výkon,“ je si vědom Maleček. Karlovarskému družstvu však bude chybět rozehrávačka Kyle DeHaven, která si v posledním ligovém duelu s Trutnovem natáhla svalový úpon na levé noze.

I soupeř se může pochlubit basketbalovou kvalitou. „V dresu Slovanky excelují hlavně mladé hráčky Šípová, Pospíšilová, Nezdařilová ale i další, takže uvidíme,“ uzavřel generální manažer Lokomotivy.

On–line přenos ze zápasu Slovanky s Lokomotivou mohou fanoušci sledovat od 17.25 hodin na internetové adrese http://online-prenosy.tvcom.cz.