Ano, přesně tak. Kolovský Ajax byl blízko premiérovým bodům v soutěži, když nad Bečovem vedl po první půli rozdílem čtyř branek, jenže po změně stran Bečov předvedl dokonalý obrat, když dosáhl na výhru rozdílem jedné branky.

Pouze poločas sahala po bodech i Žízeň, které se postavila do cesty rezerva karlovarského Fut Fetu. I v tomto případě se z výhry radoval Fut Fet B, který sice prohrával po prvním dějství o jednu branku, po obrátce stran však přitvrdil na gólové struně a nakonec z toho bylo vítězství o osm branek.

První body v soutěži měl na dohled i hornoslavkovský Zeroes, který vedl v rámci sokolovského derby nad Atletikem o dvě branky, nakonec však musel skousnout porážku o dvě branky.

Dalším týmem, který po dobře rozehraném prvním poločasu vyšel bodově naprázdno, byla Kozlovna Ostrov, která v derby s Hroznětínem vedla po první půli o dvě branky, ale po změně stran přidal Hroznětín na obrátkách a dosáhl na desetibrankové vítězství.

Naopak od úvodních minut šla karlovarská Dvorana za vítězstvím v souboji s dalovickou Čechií, když po prvním poločase vedla o dvě branky, což udržela i po změně stran a dokráčela tak k cennému vítězství.

Výsledky, 2. kolo

Slavoj Bečov – Ajax Kolová 8:7 (2:6). Branky: Roubínek Lukáš 2, Aubrecht Patrik 2, Kalabus Jan, Aubrecht Robert, Tóth Marek, Zelený Rostislav – Bílý Tomáš 4, Bledý Josef 2, Kaksch Rudolf.

AC Žízeň Karlovy Vary – Fut Fet Karlovy Vary B 7:15 (5:4). Branky: Stratil Jan 3, Otradovec Miloslav 2, Valta Martin 2 – Osten Jiří 4, Mrázek Milan 3, Petrides Dalibor 3, Budil Jan 2, Krejsa Petr 2, Lehečka Jiří.

Atletico Sokolov – Zeroes Horní Slavkov 7:5 (1:3). Branky: Malý Lukáš 2, Drahokoupil Jiří 2, Čtrnáct Martin 2, Nguyen Samuel – Jonáš Libor 2, Salcman Daniel, Pinc Tomáš, Heřman Roman.

Kozlovna Ostrov – MM Spedition Hroznětín 4:10 (3:1). Branky: Lorenc Lukáš 2, Pěkný Lukáš, Novotný David – Michlík Jan 5, Borek Tomáš 3, Štěpán David, Mahr Vojtěch.

Čechie Dalovice – Dvorana Karlovy Vary 4:6 (2:4). Branky: Pekárek Ondřej 2, Schönwalder Dalin, Peha Julius – Plch Martin 2, Vít Marek, Sochor Aleš, Harvánek Marcel, Němec Petr.