Hala v Jízdárenské ulici v Tuhnicích patřila po celý víkend basketbalu žen. Domácí extraligový tým si pozval další celky hrající nejvyšší domácí soutěž ŽBL a začal tak ostrou přípravu na novou sezonu.
První zápasy se odehrály už v pátek.

BK Lokomotiva K.Vary - VŠ Praha 65:67
V prvním utkání měl karlovarský tým velmi dobrý začátek utkání, kdy se dostal až do čtrnáctibodového vedení. Pak však ambiciózní celek VŠ Praha (s novým trenérem P. Tremlem a mnoha novými posilami v čele s Petrou Reisingerovou) začal náskok domácích děvčat stahovat a v průběhu čtvrté čtvrtiny se dostal do vedení, které v dramatické koncovce udržel. Rozdíl byl pouhé dva body.
BK Strakonice - Lvice Hradec Králové 76:62
Již na počátku utkání si loňský bronzový tým první Ženské basketbalové ligy ze Strakonic dokázal vytvořit slušný bodový náskok a i díky tomu tahalo mladé družstvo Lvic z Hradce Králové po celý zápas za kratší konec.
Dalším hracím dnem byla sobota.
VŠ Praha - BK Strakonice 71:76
V prvním utkání dne sice mladé vysokoškolačky vedly dvě třetiny utkání, ale v poslední čtvrtině se projevila zkušenost hráček ze Strakonic, která slavila konečné vítězství.
BK Lokomotiva K.Vary - Lvice Hradec Králové 72:62
Utkání dvou rozdílných poločasů. I tak by se dal popsat duel mezi domácí Lokomotivou a Lvicemi. Zatímco v prvním se dařilo týmu z Hradce agresivní obranou a rychlým přechodem do útoku jasně přehrávat nervózně hrající domácí hráčky (poločas 25:35), ve druhém se poměr sil na palubovce otočil a bojovností i herním zlepšením dotáhly utkání do vítězného konce naše holky.

Turnaj extraligových basketbalistek skončil.
VŠ Praha - Lvice Hradec Králové 81:69
Utkání, ve kterém oslabený tým z Hradce držel s favorizovaným týmem z Prahy polovinu utkání krok, rozhodl nástup do třetí čtvrtiny, kdy vysokoškolačky odskočily na rozdíl deseti bodů.
BK Lokomotiva K.Vary - BK Strakonice 54:61
Závěrečné utkání, kterému podlehli úplně všichni aktéři, přineslo sice velké nasazení, ale málo basketbalové krásy a nakonec také vítězství týmu ze Strakonic.

Konečné pořadí turnaje: Strakonice, VŠ Praha, Loko K. Vary, Hr. Králové.