„Důvodem nízké účasti našeho klubu byla četná zranění z předchozí ligy thaiboxu WFCA a zaúřadovala i chřipková epidemie, která se promítla do celkové přípravy na soutěž,“ smutnil karlovarský šéftrenér CHB GYM Bohuslav Chudáček.

V první disciplíně startovala v kategorii mladších žákyň Tereza Chudáčková v disciplíně lightcontact. Obsadila druhou příčku. V disciplíně K1-rules startoval za CHB GYM Alexandr Petrus, který se vrátil do ringu po dvouleté odmlce. Petrus nakonec obsadil stejně tak jako Tereza Chudáčková druhou příčku, když ve finálovém duelu prohrál se svým soupeřem až na body.

Karlovarský klub má teď v plánu ligu thaiboxu asociace WFCA, do které vstoupí již 3. ledna 2010. „Všem našim příznivcům, reklamním partnerům a členům bychom chtěli poděkovat za spolupráci v tomto roce. V příštím roce chceme realizovat mnohem více soutěží, než tomu bylo v roce letošním,“ nechal nakouknout do plánů na příští rok Chudáček.

CHB GYM po ročním hledání prostor našel nové působiště na Základní škole 1. máje ve Dvorech. „Chtěli bychom ještě závěrem pozvat případné zájemce o zápis do klubu. Zápisy budou probíhat v průběhu tréninku, v tréninkových jednotkách v pondělí, úterý, středu, čtvrtek, a to vždy od 17.30 do 19.00,“ uzavřel trenér CHB GYM Karlovy Vary.