V rámci mezinárodního turnaje Christmas Tournament Grappling, který pořádal ve své tělocvičně Tiger Gym Řepy, brali jedno zlato, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile.Do Prahy se na turnaj sjeli bojovníci nejen z Česka, ale také Polska či Slovenska a bylo to hodně znát. Celkem tak bojovalo o vítězné poháry padesát zápasníků v několika váhových kategoriích. Mezinárodní turnaj se navíc započítával do rankingu EU 2014. „Podobné závody jsou dobré jako příprava pro MMA i začátečníky v grapplingu, kteří si tak vyzkoušejí své síly. Tak snad se nám podaří urvat nějakou medaili," hlásal před samotným turnajem trenér Stanislav Švadlenka.

Jeho přání se tak splnilo, a hned několikrát. Nejúspěšnějším bojovníkem z jeho družiny byl Vojta Veselovský, který v kategorii do 75 kg vybojoval zlato a k tomu pak přidal v kategorii Open (pozn. bez rozdílu vah) skvělé třetí místo. „Vojta si vedl z našich zápasníků nejlépe, když svou kategorii vyhrál a k tomu jako bonus přidal ještě bronz," pochvaloval si Švadlenka.

Z Prahy však neodjel s prázdnou ani benjamínek Daniel Rypar, který v kategorii juniorů bral cenné stříbro. „Dan po své kategorii ještě zkusil kategorii Open, kde sice na medaili nedosáhl, ale určitě získal velmi cenné zkušenosti," míní kouč.

Dalším, kdo zasáhl do bojů v dresu MMA, byl ostřílený lišák Rudolf Heger, který byl nejstarším účastníkem turnaje a představil se v kategorii do 85 kg.
„Ruda opět ukázal, že jde bojovat v každém věku, když vezmeme v potaz, že už mu je 52 let. Za to obdržel diplom pro nejstaršího účastníka turnaje a myslím si, že i za vybojovanou bronzovou medaili si zaslouží velký obdiv," poukazoval Švadlenka.

Posledním, kdo poměřil svůj um se silnou konkurencí, byl v kategorii do 93 kg Michal Šarkán, který nakonec vybojoval bronz. „Michal získal ve své kategorii, která byla opravdu silná, skvělý bronz. Za mě jako trenéra mohu říci, že jsme si vedli dobře, i když ještě jsme měli v některých utkáních malé nedostatky. Tím pádem musíme ještě více makat, a neusnout tak na vavřínech," dodal závěrem trenér.