HBC CSKA Karlovy Vary – Suchdol nad Lužnicí 1:0
Hned v první minutě si velkou šanci vytvořil hostující Kalát, ale svůj únik podél pravého mantinelu zakončil těsně vedle domácí branky. CSKA vzalo toto varování vážně a zlepšilo hru v obraně. Na vážnější brankovou příležitost však domácí čekali až do první početní výhody. V té si karlovarští útočníci vytvořili hned dvě dobré šance, ale dostat míček za brankovou čáru se jim nepovedlo. V závěru první třetiny se po vyloučení na obou stranách hrálo ve čtyřech a hostující Smutný se dostal do úniku, ale karlovarského brankáře Bauera nepřekonal.

Ve druhé třetině přibylo vyloučených na obou stranách a početní výhody přinášely zajímavé šance. Oba brankáři si připisovali jeden úspěšný zákrok za druhým a drželi bezbrankový stav. Nejblíže k otevření skóre byli domácí v téměř dvouminutové dvojnásobné přesilovce. Ani jedna z mnoha střel si však cestu mezi tři tyče nenašla.

Během jedné z početních výhod CSKA se Suchdol dostal do protiútoku dva na jednoho, který zakončoval do prázdné branky Blafka. Brankář Bauer však fantastickým tygřím skokem tuto šanci zlikvidoval. V závěru třetiny si CSKA zahrálo ještě jednu dvojnásobnou početní výhodu a po rychlé kombinaci ji využilo. Míček doputoval přes Jana Friče a Průšu až k Jakubu Fričovi, který střelou pod horní tyčku otevřel skóre. V závěrečné třetině pokračoval vyrovnaný boj a Suchdol zásluhou dalších početních výhod sahal po vyrovnání, ale brankář Bauer s pomocí spoluhráčů udržel čisté konto a Karlovy Vary zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem.

Branky: 30. Frič Jakub (Průša, Frič Jan). Třetiny: 0:0, 1:0, 0:0. Střely: 43:30. Diváků: 31. Vyloučení: 10:10. Přesilovky: 6:5. Využití: 1:0. Rozhodčí: Pečený, Tuček.
CSKA: Fr. Bauer – Lukesle, Kliment, Reiser, Divíšek – Šesták, Kantner, Frič Jan, Barth, Průša, Frič Jakub, Klíma, Klement.
Suchdol: Průša – Apfelthaler, Mráz, Látal, Pultr – Blafka, Lakatoš, Kalát, M. Dlugoš, V. Dlugoš, Blecha, Smutný, Šťastný, Šísl.

HBC CSKA Karlovy Vary – HBC Hostivař 5:2
Karlovarští byli duchem nejspíš ještě v šatně, když v 6. vteřině utkání prošel Palička až před Nováka a otevřel skóre. Domácí brzy vyrovnali, když Průša v dobré pozici ještě přihrál Jakubu Fričovi, který snadno překonal Laina. Další domácí branku mohl přidat Barth, který šel sám na brankáře hostů, ale nezakončil přesně. Přesto CSKA do konce třetiny skóre otočilo. V signalizované výhodě dorazil Klimentovu odraženou střelu Jakub Frič.

Ve druhé třetině pokračovali hráči Varů v dobrém výkonu, až do dvou vyloučení rychle po sobě. Hostivař ve dvojnásobné početní výhodě zamkla domácí v jejich obranném pásmu. Brankář Novák dvakrát fantasticky zasáhl, ale na spoluhráčem tečovanou střelu Vrábela již nedosáhl. Vyrovnání Hostivař nakoplo a domácí v tu chvíli tahali za kratší konec provazu.V závěrečné části se však CSKA vrátilo k dobrému výkonu z první třetiny a pohybem a aktivitou zatlačilo svého soupeře do defenzivy.

Výsledkem byla branka Bruštíka, který povodil obranu hostů a nakonec vymíchal i brankáře Hostivaře. Chvíli nato našel Barth mezi kruhy volného Jakuba Friče, který dovršil hattrick a zvýšil na 4:2. Karlovarští potom zodpovědným týmovým výkonem nepouštěli hosty do větších šancí, a když v závěru po oddychovém času hosté zkusili hru bez brankáře, přidal Kantner do prázdné branky ještě jeden gól.

Branky: 5. Frič Jakub (Průša, Reiser), 14. Frič Jakub (Kliment, Bruštík), 34. Bruštík (Klement), 36. Frič Jakub (Barth, Bruštík), 45. Kantner – 1. Palička, 23. Vrábel (Palička, Kalaš). Třetiny: 2:1, 0:1, 3:0. Střely: 56:21. Diváků: 22. Vyloučení: 5:5. Přesilovky: 4:2. Využití: 1:1. Rozhodčí: Gráca, Kovárník.
CSKA: Novák – Lukesle, Kliment, Reiser, Divíšek – Barth, Bruštík, Frič Jan, Průša, Kantner, Frič Jakub, Klement, Šesták.
Hostivař: Lain – Zahálka, Štuka, Frühauf, Kerouš – Palička, Vrábel, Brož, Kalaš, Adamec, Pavel.

Další utkání odehrají karlovarští hokejbalisté až 1. března, kdy se od 14 hodin představí v Berouně na hřišti nováčka SK Kelti Nižbor.