V posledním utkání roku 2010 se tým Frisco Sika Brno utkal s trápící se Lokomotivou Karlovy Vary, která z devíti zápasů pouze dva vyhrála. Hostující hráčky sice po dobu prvního poločasu držely s domácími obstojně krok, ovšem ve třetí části se Frisco střelecky chytilo. Vybudovalo si dvacetibodový náskok, a ve čtvrté části tak mohly dostat příležitost i naše mladé hráčky. Nakonec se domácí radovaly z vítězství poměrem 87:59.

Po úvodních střelách Stehlíkové, Fridy Eldebrink a Cheryl Ford se domácí tým mohl radovat z vedení 7:2. Jenže zaúřadovaly Magerčiaková s Větrovcovou a stáhly náskok na jediný bod ve 4. minutě. Hráčky Brna v následujících minutách ztratily několik míčů a toho Karlovy Vary využily k získání vedení 14:13 v 9. minutě. Jenže ve zbývajícím čase se souhra domácích opět zlepšila a první desítka skončila ve prospěch Brna, 17:14.
Také ve druhé části držel karlovarský tým krok. Hráčky ve světlemodrých dresech dbaly pokynů trenéra Davida Zdeňka, který si ani nemusel brát oddechový čas, protože neúnavně křičel své rady přímo z lavičky v průběhu hry. Po trefě Jitky Eisnerové se Lokomotivě opět podařilo získat mírné vedení. 20:19 ve 14. minutě. Následovala přetahovaná, kterou ukončila bývalá karlovarská opora Alena Hanušová čtyřmi šestkami. Skvěle hrající Louice Halvarsson přidala koš s faulem a Žabiny odskočily na 37:31. To běžela 19. minuta. V poločase domácí tým vedl 39:35.

V úvodu druhého poločasu většina brněnských akcí směřovala na pivotky, Halvarsson a Alenu Hanušovou. Díky jejich neomylným střelám odskočily domácí na rozdíl devíti bodů ve 25. minutě. Dvouciferné vedení Žabinám udělila Jelena Škerović přesně mířenou střelou z perimetru. Střelecky se činila také Romana Stehlíková a utkání se ve třetí části stalo brněnskou exhibicí. Třetí desítku ovládly domácí 25:9 a před závěrečnou čtvrtinou vedly 64:44.
V úvodu čtvrté části se na palubovku dostala také Bára Kašpárková, která se zapsala do střelecké statistiky jednou proměněnou šestkou. V poslední části se o body domácích staraly zejména Švédky Frida Eldebrink a Louice Halvarsson. Na poslední tři minuty do utkání naskočily také Pavla Švrdlíková s Terezou Sedláčkovou. Obě se zapsaly do statistik.

Nejlepší hráčkou utkání byla vyhlášena domácí Louice Halvarsson, která nastřílela 26 bodů a doskočila 15 míčů. Tradičně se pod košem dařilo také Cheryl Ford, která si připsala dokonce 18 doskoků. Čtyřicet minut odehrála Frida Eldebrink.

Frisco Sika Brno - Loko Karlovy Vary 87:59 (17:14, 22:21, 25:9, 23:15).
Sestava a body Frisco Sika Brno: Halvarsson 26, Eldebrink 22, Hanušová 13, Stehlíková 12, Škerović 9, Ford a Švrdlíková 2, Kašpárková 1.
Sestava a body Lokomotiva K. Vary: Větrovcová 15, Magerčiaková 12, Hrabáková, Eisnerová a Sedláčková 6, Houdková a Kučerová 5, Pospíšilová 4.
Trojky: 8/2 - 15/2. Doskoky: 49 - 20. Trestné hody: 26/21 - 13/9. Diváků: 100.